Ana Sayfa Urfa Haberleri Kaymakam Keklik’ten Köy Ziyareti

Kaymakam Keklik’ten Köy Ziyareti

Halfeti Kaymakamı Mehmet Keklik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Müslüm Yıldırım, Vakıf Müdürü Ahmet Oğuz ve beraberindeki heyet Gürkuyu Köyünü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2013 Pazartesi 08:46
Kaymakam Keklik’ten Köy Ziyareti

Gürkuyu Köyü Muhtarı Reşat Güzel’in annesinin vefatı dolayısıyla taziye dileklerinde bulunmak üzere gerçekleşen ziyarette, Kaymakam Keklik, Güzel ailesine başsağlığı dileklerinde bulunarak, duydukları üzüntüyü dile getirdi.

Taziye sonrası Gürkuyu ilk ve ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Keklik, sınıfları dolaşarak öğrenciler ile sohbet etti. Öğrencilerin dilek ve isteklerini dinleyen Keklik, öğrencilere geleceğe iyi bir şekilde hazır olmak için çalışkan, derslerinde özverili, öğretmenini, annesini ve babasını üzmeyen birer birey olmanın gerekliliğine vurgu yaparak tüm bunların ne denlice önemli olduğu anlattı. Sohbet sonrası okul öğretmenleri ile küçük bir toplantı yapan Kaymakam Keklik, ‘‘Gelecek nesiller adına çok güzel bir görevi ifa etmektesiniz, bunların meyvelerini yıllar sonra toplayabilecek olmanın mutluluğu erişilmez bir duygu olsa gerek, sizler ve bizler hep aynı yollardan yürüdük, umarım birlikte hep iyiye daha da iyi yol alırız” dedi.

 

iha

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık