Ana Sayfa Urfa Haberleri KAYMAKAMLIKTAN ÖĞRENCİLERE KİTAP JESTİ

KAYMAKAMLIKTAN ÖĞRENCİLERE KİTAP JESTİ

Suruç Kaymakamlığı tarafından, Suruç’taki 13 Lisenin Son Sınıf Öğrencilerine 260 Bin TL Değerinde Üniversiteye Hazırlık Seti Hediye edildi.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2014 Cumartesi 07:29
KAYMAKAMLIKTAN ÖĞRENCİLERE KİTAP JESTİ

Suruç İlçe Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Suruç Fen Lisesi öğrencilerine ‘Üniversiteye Hazırlık Kitap Seti’ dağıttı. Üniversiteye Hazırlık Kitap seti dağıtımı için Suruç Fen Lisesine giden Kaymakam Abdullah Çiftçi ve Suruçlu İşadamı Fethi Şimşek, Suruç Fen Lisesi girişinde öğrenciler tarafından coşkuyla karşılandı.

Okulun kapalı spor salonunda düzenlenen kitap dağıtım töreninde konuşan Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi, İşadamı Fethi Şimşek’in örnek bir şahsiyet olduğunu dile getirerek, “Kendisi işadamlığının yanı sıra Suruç ilçemizin yetiştirdiği eğitim neferlerinden biri. Daha önce de eğitime katkısının olduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdide siz sevgili öğrencilerimize Üniversiteye Hazırlık Kitap seti hediye edecekler. Ben Sayın Şimşek’i bu güzel ve örnek davranışlarından dolayı kutluyorum” dedi.

 Öğrencilere de seslenen Kaymakam Çiftçi, “Sizler bu güzel ülkenin yarınları ve geleceğisiniz. Sizlerin sayesinde bu ülke daha güzel yerlere gelerek, bilgi ve eğitim alanında Dünya’da adından söz ettirmeye devam edecektir. Bildiğiniz üzere çağımız bilgi ve teknoloji çağı. Onun için okuyalım, bilgi sahibi olmaya devam edelim. Unutmayalım ki; bilgi eksikliğinden ve kendini yetiştiremeyerek teknolojiden uzak olan toplumlar yok olmaya mahkûm olan toplumlardır” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık