Ana Sayfa Urfa Haberleri Kimsenin ayağı çamur olmayacak

Kimsenin ayağı çamur olmayacak

Giriş Tarihi: 24 Mart 2015 Salı 13:52
Kimsenin ayağı çamur olmayacak

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, pazar günü kırsal mahallelerde inceleme yaparak, muhtar ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve belediye birim müdürleri ile birlikte Yarımsu Mahallesi'ne geçti. Mahalle Muhtarı İbrahim Aksoy ve mahalle sakinleriyle görüşen Başkan Demirkol, bölgede yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Demirkol, Havşanlı ve İkiağız Mahalleleri'ne de giderek burada Mahalle Muhtarı Mahmut Ayniberk ve Osman Bakış ile görüştü. Mahalle sakinleri ile de oturarak talepleri dinleyen Başkan Demirkol, iletilerin çözüme kavuşması için birim müdürlerine talimat verdi.
Başkan Demirkol, ayrıca Kaynaklı, Emirler, Çamlıdere Mahalleleri ile Osmanbey Mahallesi Hasankent bölgesinde de incelemelerde bulundu.


Başkan Fevzi Demirkol ve beraberindekiler, son olarak Sırrın Mahallesi Küme Evler Bölgesi'ne giderek mahalle sakinleriyle buluştu. Bölgede inceleme yapan Başkan Demirkol, mahalle sakinlerinin isteklerini dinleyerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Haliliye'de kimsenin ayağı çamur olmayacak diyen Başkan Demirkol, "Şehrimizin hemen yakınında göbeğinde, geçmişten kalan sorunları olan susuz mahallemizin eski adıyla Atşana. Geçmişten aktarılan ihtiyaçlarını yerinde gördük bununla ilgili Haliliye Belediyemize ait olan hizmetleri zaten biz yapacağız. Haliliye Belediyemizin hizmet alanının dışında yer alan hususlardaki hizmetlerinde takipçisi olacağız. İnşallah şehrin göbeğinde yaşayan bu vatandaşlarımızın hayat seviyesini yükselteceğiz. Kimsenin ayağı çamur olmayacak" dedi.

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık