Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Kırsala yatırım başladı

Kırsala yatırım başladı

Şanlıurfa’nın Büyükşehir olması ile Karaköprü ilçesine bağlanan 86 kırsal mahallede taziye ve muhtar evi temelleri bir bir atılıyor.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2015 Cuma 05:37
Kırsala yatırım başladı

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, ilçeye yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunan Göbekli Mahallesinde Karaköprü Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Taziye ve Muhtar evi temel atma törenine katıldı.

Temel atma törenine Başkan Çiftçi’nin yanı sıra; AK Parti Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Eda Çakmaklı, AK Parti Karaköprü Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Eriş, Belediye Başkan Yardımcıları,  Karaköprü Belediyesi Meclis Üyeleri, Birim amirleri, Mahalle Muhtarı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, seçim öncesi vatandaşa ne söz verdiysek birer birer yerine getireceklerini söyledi.

İlçede haftada 2-3 mahallede temel atma töreni gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Çiftçi;  “

“Karaköprü ilçemizde haftada 2-3 yerde temel atma töreni gerçekleştiriyoruz. Bugün de İlçemizin güzel mahallelerinden olan Göbekli mahallesindeyiz. Muhtar ve Taziye evinin temelini atıyoruz. Allah’ımıza şükürler olsun bize bugünü gösterdi. Karaköprü Belediyesi tüm seçilmiş ve atanmış olan kadrosu ile birlikte 86 mahallenin tamamında hazırlık içerisinde… Bu hazırlıkların sonuçlarını bu yıl sahaya yansıtmış olacağız” dedi.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık