Ana Sayfa Urfa Haberleri Kırsalın şehir merkezinden farkı kalmayacak

Kırsalın şehir merkezinden farkı kalmayacak

Giriş Tarihi: 19 Mart 2015 Perşembe 11:12
Kırsalın şehir merkezinden farkı kalmayacak

Kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kırsal mahallelerin şehirdeki mahallelerden farkının kalmayacağını söyledi.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcısı Osman Uludağ, Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye Belediye Meclis Üyeleri Feyyat Akbaş, Hasan Kaya ve İsmail Güneş yerinde inceledi.

İlk olarak Mamuca Mahallesine giden Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u mahalle muhtarı Ali Beyaz karşıladı. Mamuca’da yapılan stabilize yol yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Demirkol, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Başkan Fevzi Demirkol inceleme sırasında mahallede bulunan boş alana oyun grubu ve saha yapılacağı müjdesini verdi.

İnceleme ile ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, ‘’Bugün ilçemize bağlı Mamuca kırsal mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Yapılan çalışmalarla senelerdir birikmiş ihtiyaçların hepsini temin edeceğiz. Zaman içerisinde kırsalda ki mahallelerimizin şehirdeki mahallelerimizden bir farkı kalmayacak. Ve bu çalışmaların sonunda gençlerin, çocukların oynayacağı spor alanları parklar oluşacaktır. Bu vesile ile sayın muhtarımız. Ali Beyaz Bey’e bizi kabul ettikleri için, ağırladıkları için teşekkür ederiz kendileri bizim başkan olmadan seneler önce dostumuzdur. Ve inşallah bu dostluğumuz da ebediyen devam edecek’’ dedi.

 MUHTAR ALİ BEYAZ: 30 YILDIR BU HİZMETİ BEKLİYORUZ

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları takdir ettiklerini anlatan Mahalle Muhtarı Ali Beyaz ise ‘’Yapılan hizmetleri kendi gözü ile gördüler. Güzel bir hizmet yapılıyor. İnşallah hizmetlerin devamı gelecek, biz çok şey bekliyoruz kendilerinden. Köyümüz gittikçe güzelleşiyor, biz 20-30 senedir bu hizmetleri bekliyoruz. Hizmet geldi, devamı daha da gelecek. Köy alanında çocuklara park yapılacak başkanımız söyledi, ağaçlandırma yapılacak ‘’ ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık