Ana Sayfa Kültür/Sanat KİTAP TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK

KİTAP TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Bahçelievler Gençlik Merkezi işaret dili ve eğitimi öğrencilerinden anlamlı hediye.

Giriş Tarihi: 6 Mayıs 2015 Çarşamba 06:26
KİTAP TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Bahçelievler Gençlik Merkezi işaret dili ve eğitimi öğrencilerinden anlamlı hediye.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik merkezlerinde öğrencilerin güzel zaman geçirmeleri ve kitap okumalarını sağlamak amacıyla yürütülen kitap toplama kampanyasına Bahçelievler Gençlik Merkezi işaret dili öğretmeni Şenay Şengün Sınmaz ve öğrencilerinden destek geldi. Sınmaz ve öğrencileri topladıkları kitaplarla okuma yarışına katkı sundular.

Konu ile ilgili açıklama yapan işaret Dili ve Eğitimi Hocası Şenay ŞENGÜN SINMAZ, öğrencilerimiz Gençlik merkezine gidip orada kitap okumak istediklerinde bizimde bu çorbada bir tuzumuz olsun istedik. Ve bizde öğrencilerimiz ile birlikte kitap toplama kampanyasına destek olma kararı aldık. Toplamış olduğumuz kitapları emin ellere teslim ettiğimize inanıyorum. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ertuğrul YILDIZ’ a kitapları vererek kitaplarımızın başka ellerde can bulmasını istiyoruz.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ, ise Yaptıkları kitap yardımlarıyla Gençlik Merkezi’ne gelen öğrencilerin ve gençlerin okuma alışkanlıklarını artıracaklarına inandıklarını kaydeden YILDIZ, gençlerin devletini ve milletini ileri taşıyacak kültürlü nesiller olmasını istediklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık