Ana Sayfa Urfa Haberleri KOSGEB'den Girişimcilere Tam Destek

KOSGEB'den Girişimcilere Tam Destek

KOSGEB Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy AGİED Derneği'ni ziyaret etti. Burada eğitim alan girişimcilere tam destek verdikleriini söyledi.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2013 Cuma 13:42
KOSGEB'den Girişimcilere Tam Destek

Kısa adı KOSGEB olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy Şanlıurfa'da devam eden girişimcilik kurslarında incelemelerde bulundu. Girişimcilik eğitimi alan kursiyerlere, önemli açıklamalarda bulundu.

KOSGEB Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy Merkezi Şanlıurfa'da bulunan Anadolu Gİrişimcileri İş Birliği ve Eğitim Derneği AGİED'i beraberinde bulunan KOSGEB danışmanları Merve Çadırıcı ve Atiye Atgüden ile ziyaret etti.

Müdür Erkeksoy AGİED'i ziyaretinde, Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği ve AGİED dernekleri arasında imzalanan protokolü kapsaminda 30 kursiyer için düzenlenen egtimde söyleşi yaptı.

KOSGEB Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy AGİED eğitim salonunda eğitim gören kursiyerlere yönelik yaptığı konuşmada:

"Hepiniz burada çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Burada size verilen en güzel eğitimler sonrasında alacağınız sertifika ile kendi işinizi kurmak konusunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Son günlerde bazı kesimler bu KOSGEB'in çalışmalarını kötü göstermek amacı ile, KOSGEB desteklerinin verlmediğini beyan ediyor.

Bu tamamen gerçek dışı açıklamalardır. KOSGEB'in destek için fazlası ile parası var. Yeter ki sizler, bu konuda cesaretli olun. Girişimci olun. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı olarak, bizler size tüm desteğimizi vermeye hazırız.

Burada AGİED derneğimiz sizlere en güzel eğitimi veriyor. Bu eğitimlerde aldığınız bilgileri iyi dinleyin. Bu sadece şimdi değil iş yaşamınız süresince size sürekli lazım olacak bilgilerdir.

Ben inanıyorum ki girişimci olmak üzere burada eğitim alan arkadaşlarımızdan bir çoğu ileride kendi markasını oluşturacak ve işini dev boyutlara getirecektir.

Son olarak, başta da dediğim gibi görüyorsunuz KOSGEB olarak burdayız. Yeterki sizler kararlı olun, size destek olmak istiyoruz. Bütün ilgili arkadaşlarımız size hizmet etmek, destek olmak için bekliyor.

Hepinize iyi çalışmalar diliyorum" dedi.

AGİED derneği yetkilileri Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Şanlıurfa İl Müdürü İdris Erkeksoy ve beraberindeki KOSGEB danışmanları Merve Çadırıcı ve Atiye Atgüden'in ziyaretinden son derece memnun kaldıklarını beyan ettiler.

AGİED Genel başkanı Mehmet İnat ve dernek başkan yardımcısı Mehmet Ali Çiftçi yapıtıkları açıklamada:

"KOSGEB İl Müdürümüz sayın İdris Erkeksoy, danışmanlar Merve Çadırcı ve Atiye Atgüden'in ziyaretleri bizleri son derece onurlandırmıştır.

Biz dernek olarak Şanlıurfa ekonomisine katkı sağlamak amacı ile kendi işini kurmak isteyen girişimci vatandaşlarımıza eğitim veriyoruz. Bu yüzden derneğimizin çatısı altında akademisyen kadromuzla hiç bir beklenti içerisinde olmadan bu kursları STK ve kamu kuruluşları ile protokoller dahilinde veriyoruz.

KOSGEB İl Müdürümüz sayın İdris Erkeksoy ve beraberinde gelen danışmanları verdiğimiz kursları yerinde görmesi, kursiyerlere önemli açıklamalarda bulunması bizleri onurlandırmıştır. Sayın müdürümüze ve şahsında tüm KOSGEB çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star