Ana Sayfa Urfa Haberleri KÖY KORUCULARI DERNEĞİ AÇILDI

KÖY KORUCULARI DERNEĞİ AÇILDI

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Geçici Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği’nin yeni hizmet merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2015 Pazartesi 17:16
KÖY KORUCULARI DERNEĞİ AÇILDI

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Geçici Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği’nin yeni hizmet merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

 

Açılışta Vali İzzettin Küçük’e; Garnizon Komutanı Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Anadolu Köy Korucuları Konfederasyon Başkanı Ziya Sözen,Köy Korucuları Dernek Başkanı Mehmet Koyuncu ve çok sayıda korucu eşlik etti.

 

Şair Nabi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir binada Vali İzzettin Küçük’ün destekleriyle hazırlanan merkezin açılışı sırasında bir açıklama yapan Vali Küçük; ilk günde korucuların yanında oldukları gibi bugün de yine onların yanında olacaklarını belirtti. Korucuların özlük haklarıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekleyen Vali Küçük: “Korucular bölgeleri dışında görevlendirildiklerinde onlara harcırah ödenecek. Sizin için en önemli konu olan sigorta konusu da inşallah hallolacak. Binanın sizlere hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

 

Açıklamanın ardından açılış kurdelesini kesen Vali İzzettin Küçük; beraberindekilerle birlikte derneğin yeni merkezini gezdi. Mutlulukları yüzlerinden okunan korucularsa kendilerine verdiği destekten dolayı Vali İzzettin Küçük’e teşekkür ettiler.

 

Dernek ziyareti sırasında dernek başkanı Mehmet Koyuncu tarafındansa Vali İzzettin Küçük ve Tuğgeneral İhsan Başbozkurt’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star