Ana Sayfa Urfa Haberleri Köy ziyaretleri başladı

Köy ziyaretleri başladı

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Mustafa Zahit Başkanlığındaki heyet, köy ziyaretleri başladı. Merkez İlçe teşkilatı, ilk olarak Apalı köyünü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 8 Ekim 2012 Pazartesi 01:20
Köy ziyaretleri başladı

Apalı Köyü ziyaretine Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, Kırsal Kalkınma Desteği Şanlıurfa il koordinatörü Mehmet Ekinci, Apalı köyündeki vatandaşlar katıldı.

 

SIKINTILARINI PAYLAŞTILAR

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, daha yaptığı açıklamada, AK Parti Ailesi olarak köy ziyaretlerine başladıklarını belirterek, “Periyodik şekilde yine köylerimize gideceğiz. Bugün ilkini Apalı köyünde bizim köy başkanımız Ahmet Demir ve Köy muhtarımız Ömer Demir Apalı köyünde çok güzel bir toplantı düzenlediler.  Yaklaşık olarak 1.000 Kişilik bir toplantıydı. Gerçekten Ak Parti ailesi olarak ta o güzel toplantıda bulunduk. Bu esnada tabi arpalı köyüne yakın civar köylerden katılan vatandaşlarda bizlere dertlerini, sıkıntılarını paylaştılar. Bizlerde arkadaşlarımızla birlikte not aldık. İlgili mercilere aktaracağız.” dedi

 

Apalı Köyü Muhtarı Ömer Demir’de, “AK Parti Merkez İlçenin düzenlemiş olduğu köy ziyaretleri toplantısında başta bizim Arpalı köyümüzü ziyaret ettikleri ve köy yemeğine katıldıkları için başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Başkanımıza köy sorunlarımızı ilettik. Başkanımız köydeki sorunlarımızı dinlediği için ve ilgili mercilere ileteceği için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu

 

Yapılan köy ziyaretlerinden sonra Başkan Mustafa Zahit, Başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve toplantıya katılan köydeki vatandaşlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık