Ana Sayfa Urfa Haberleri Köylerin eksiklikleri giderilmeye çalışılıyor

Köylerin eksiklikleri giderilmeye çalışılıyor

Giriş Tarihi: 26 Mart 2015 Perşembe 07:46
Köylerin eksiklikleri giderilmeye çalışılıyor

Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçe Belediyesi Kırsal Mahallelerde hizmetlerine devam ediyor. İlçenin Doyumlu Mahallesinde (Köyü) çok amaçlı salon temeli atıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçenin Doyumlu Mahallesinde (Köyünde) Çok Amaçlı Salon olarak bilinen Taziye ve Muhtar evinin temelini attı.

Duaların okunduğu temel atma töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Allahın izni ile Kırsal Mahallelerin standardını yükselteceklerini, onlara hizmeti kesintisiz bir şekilde götüreceklerini belirtti.

Başkan Çiftçi: “Karaköprü Belediyesi olarak mahallelerimize çok amaçlı salon olarak bilinen Taziye ve Muhtar evlerinin temelleri atılmaya devam ediyor. Bugünde Sahile ve Baraj gölüne sıfır Doyumlu Mahallemizdeyiz. Çokta güzel bir mahallemiz. Ben öncelikle herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. Güzel bir hazırlık dönemini geride bıraktık. Bu dönem iş dönemidir. İnşallah 5-6 ay içerisinde en ücra, en uzak mahallelerimize gideceğiz. Orada Karaköprü Belediyemizin, AK Belediyenin hizmetlerini göstereceğiz. Onlara bu hizmetleri yansıtacağız. Bu onların en doğal hakkıdır. Her zaman partimize destek veriyorlar. Gönülleri hep partimizle birlikte. İnşallah bu dönem onları memnun edecek hizmetlere adım atarız” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık