Ana Sayfa Urfa Haberleri KREDİ GARANTİ FONU SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

KREDİ GARANTİ FONU SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Kredi Garanti Fonu, bölge seminerlerinin dokuzuncusunu ŞUTSO’da gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2014 Cuma 12:50
KREDİ GARANTİ FONU SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Avrupa Yatırım Bankası tarafından başlatılan ve Avrupa Yatırım Fonu tarafından yönetilen "Büyüyen Anadolu`ya Kredi Kolaylıkları” programı kapsamında mikro işletmelerin bankalarla ve Kredi Garanti Fonu’yla (KGF) ilişkilerini güçlendirmek ve bu çerçevede banka kredilerine ve KGF kefaletine erişim imkanlarını artırabilmek amacıyla düzenledikleri bölge seminerlerinin dokuzuncusu KOBİ temsilcilerinin, KGF temsilcilerinin ve bankaların katılımı ile ŞUTSO ev sahipliğinde gerçekleşti.

Açılış konuşması Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin tarafından yapılan seminerde Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü Hikmet Kurnaz KGF`nin bölgedeki KOBİ`lere sağladığı kefaletler hakkında bilgilendirme yaptı. Ardından, Frankfurt School Kıdemli Bankacılık Danışmanı Ülkü Dağdelen ‘’Değişen Bankacılık ve Kredi süreçleri”ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen Seminere, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E.Sabri Ertekin’in yanı sıra Yönetim Kurlu Üyeleri Mustafa Badıllı, Mithat Arhan, Meclis Üyeleri Halil Peltek, Mustafa Şimşek, Bakır Kama ile davetliler katıldı.

Seminer, katılımcılara Frankfurt School katılım sertifikası verilmesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık