Ana Sayfa Magazin Küfürlü ve yumruklu Sayan-Köse kavgası

Küfürlü ve yumruklu Sayan-Köse kavgası

Şarkıcı Seda Sayan, kendisinin çıplak fotoğraflarını Twitter'a koymakla suçladığı Erol Köse'yle dün gece kavga etti. Sataşma ve küfürle başlayan gerginlikte yumruklar da konuştu

Giriş Tarihi: 13 Aralık 2011 Salı 10:15
Küfürlü ve yumruklu Sayan-Köse kavgası
Seda Sayan ile Erol Köse arasındaki gerginlik sonunda kavgaya dönüştü. Sayan kendisinin geçmişte çektirdiği çıplak fotoğraflarını sosyal paylaşım sitesi Twitter'da görünce çılgına dönmüştü. Şarkıcı bu olaydan Erol Köse'yi sorumlu tutmuş karşılıklı suçlamalar mahkemeye taşınmıştı. Erol Köse ile Seda Sayan dün akşam 'Cenk Koray Ekran Ödülleri' gecesinde karşılaşınca ipler koptu. 

'HANGİ YÜZLE GELDİN'
Günay Restaurant'da düzenlenen geceye ilk olarak Erol Köse geldi ve kendisine ayrılan masaya oturdu. 
Ardından Seda Sayan salona geldi. Köse'nin de burada olduğunu öğrenince oldukça sinirli bir şekilde yanına gitti. Sayan, Köse'ye, 'Sen nasıl adamsın? Ş... herif.  Hangi yüzle buraya geldin? Sen kişiliksiz ve adi herifin tekisin. Senin ananı ... O... çocuğu' diye bağırdı. Öfkesini alamayan Sayan, ardından da Köse'nin yüzüne tükürüp çantasıyla omuzuna vurdu.

'NEREDEN GELDİĞİ BELLİ'
Olay karşısında hiçbir şekilde tepki vermeyip hareketsiz kalan Erol Köse, daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu: 'Bana, genç kızıma, aileme sülaleme hakaretlerde bulundu. Rahmetli Cenk Koray'ı anmaya gelmiştim. Ben bir doktorum kimin nereden geldiği belli. Ben kendi klasmanımda görmediğim için cevap vermeye tenezzül bile etmedim. Bunu ancak kültür seviyesi belli olan biri yapar. Böyle güzide bir yeri geçmişte çalıştığı başka tarz yerler zannetti. O edepsizliği yaptı. Bu kadar medya ve kişinin içinde kendisini Kadırgalı, burayı da mahalle zannedip saldırmaya çalıştılar.'

PİPİS'İN ADAMI SALDIRIP DARP ETTİ
Seda Sayan gecede ödül almak için sahneye çıkarken Köse de dışarı çıktı. Erol Köse, restoran çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladığı sırada ünlü menajer Stelyo Pipis'e dönerek 'Kameralar önünde şov yapıyorsun. Seninle daha sonra görüşeceğiz' dedi. Bu sırada Pipis'in yanında çalışanlarından Osman adlı genç Erol Köse'ye yumruk attı. Aldığı darbeyle gömleği yırtılan Erol Köse yanındakilerle birlikte hızlıca mekandan ayrıldı.

(Akşam)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz İdo hastanelik oldu

İdo hastanelik oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star