Ana Sayfa Spor Kupada Perdeyi Şanlıurfaspor Açıyor

Kupada Perdeyi Şanlıurfaspor Açıyor

Ziraat Türkiye Kupası 3. turu yarın oynanacak karşılaşmalarla başlayacak

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2012 Salı 11:12
Kupada Perdeyi Şanlıurfaspor Açıyor
Toplam 32 takımın mücadele edeceği 3. tur, tek maç eleme sistemine göre oynanacak ve kazanan 16 takım turu geçecek.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yenilenen Türkiye Kupası statüsünde grup maçları kaldırılırken, bu sezon kupa maçları eleme usulüne göre yapılacak. İlk 4 eleme turunun ardından final aşamasına geçilecek kupada, çeyrek final maçları, dördüncü eleme turunda tur atlayan sekiz takım arasında TFF tarafından belirlenecek tarafsız sahada tek maçlı eleme usulüne göre oynanacak.
Kupada yarı final müsabakaları da, çeyrek finalde tur atlayan dört kulüp arasında TFF’nin belirleyeceği tarafsız sahada tek maçlı eleme usulüne göre yapılacak. Eşleşmeler, çeyrek final müsabakaları kura çekimi sırasında belirlenecek.

50.Türkiye Kupası finali ise yarı finalde tur atlayan iki takım arasında tarafsız sahada tek maç üzerinden oynanacak.

Bu arada Bursaspor-Şanlıurfaspor Maçını Urfahaber canlı verecek

-Maçlar-

Ziraat Türkiye Kupası’nda yarın, 11 ve 12 Ocak’ta oynanacak maçlar ve başlama saatleri şöyle:

Bugün
18.00 Bursaspor-Şanlıurfaspor (Bursa Atatürk)
20.30 Galatasaray-Adana Demirspor (Türk Telekom Arena)

Yarın

13.00 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)
13.00 Akhisar Belediyespor-Kayserispor (Akhisar İlçe)
13.00 BUGSAŞ Spor-Manisaspor (Yenikent ASAŞ)
13.00 Eyüpspor-Eskişehirspor (Eyüp)
13.00 Gaziosmanpaşaspor-Medical Park Antalyaspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Kardemir Karabükspor-Ünyespor (Necmettin Şeyhoğlu)
17.30 Trabzonspor-İstanbul Güngörenspor (Hüseyin Avni Aker)
18.00 Adanaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (5 Ocak)
18.00 Ankaragücü-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)
18.00 Mersin İdmanyurdu-Sivasspor (Tevfik Sırrı Gür)
20.00 Beşiktaş-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Fiyapı İnönü)
20.30 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)

12 Ocak Perşembe:

13.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Yeni Rize)
20.30 Fenerbahçe-Konya Torku Şekerspor (FB Şükrü Saracoğlu)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star