Ana Sayfa Spor KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI YAPILACAK

KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI YAPILACAK

Amaç her yaştan çok sayıda kişiye spor yaptırmak.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2015 Perşembe 06:06
KURUMLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI YAPILACAK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,Voleybol İl Temsilciliğinin her yıl düzenli olarak yapmış olduğu kurumlar arası voleybol turnuvası Mayıs ayı içerisinde Gençlik Haftası kapsamında gerçekleşecek.

Konu ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Şanlıurfa da yaşayan herkese amaçlarının spor yaptırmak olduğunu dile getirdi.

Gençlik Haftası dolayısıyla Voleybol il temsilciliği ile beraber kurumlar arası voleybol turnuvası gerçekleştireceklerini belirten Yıldız, “bununla beraber kurumlar arası diyalogların gelişmesi ve etkileşim içerisinde olması bağlamında bu turnuvanın çok önemli bir destekleyici unsur olduğuna inanıyoruz. Şölen havasında geçecek olan turnuvamıza bütün kurumlarımızı davet ediyoruz.”dedi.

Turnuvaya katılım şartları:

 1. Katılacak kurum sayısı belirlendikten sonra maçlar Tek devre lig usulü oynatılacak olup A ve B grubu olarak çapraz eşitlenip sonucunda yarı final ve final olarak oynatılacaktır.
 2. Maçlar 3 set üzerinden kazanılmış 2 set olarak oynatılacak olup mesai saatleri dışında Gap Arena Spor Salonunda oynatılacaktır.
 3. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara törenle kupaları takdim edilecektir.
 4. Kurum amirleri öncelikle turnuvaya katılacaklarını bildiren bir dilekçeyi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne vermeleri gerekmektedir.
 5. Takım isim listesi kurum müdürü tarafından kurumumuz personelledir ibaresiyle onaylanmış olmalıdır.
 6. Takım isim listesine ek olarak oyuncuların resimli kurum personeli kimliği fotokopileri ve sağlık raporları da bulunması gerekmektedir.
 7. Takım isim listesinde yer almış olsa dahi oyuncunun personel kimliği veya sağlık raporu olmayanlar kesinlikle oynatılmayacaktır.
 8. Kurum müdürü tarafından onaylanmış liste , resimli kurum kimlik fotokopileri ve sağlık raporları en geç 27.04.2015 tarihi mesai bitimine kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Bölümüne teslim etmeleri gerekmektedir.
 9. Oynayacak oyuncularda yaş sınırı yoktur.
 10. Takım oyuncuları karma ( Bay-Bayan ) olarak da oluşturulabilir.
 11. Takım oyuncuları tek tip formayla sahaya çıkmak zorundadırlar.
 12. Maç saatinde sahada hazır bulunmayan veya eksik olan takım 2-0 mağlup ilan edilecektir.
 13. Maçlar 2014-2015 sezonu Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi Oyun Kurallarına uygun ve Federasyon hakemleri tarafından yönetilecektir.
 14. Gençlik Haftası turnuvasına katılmak isteyen kurumlar 150 Tl katılım payını   Gençlik hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü Vakıflar bankası Haliliye şubesine TR16 0001 5001 5800 7302 2133 92 nolu hesabına yatırarak dekontu evraklarla birlikte İl Müdürlüğümüze teslim edeceklerdir.
 15. Gençlik Haftası Turnuvasına Müracaat eden takımlar Fikstürlerini 29.04.2015 Tarihinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Bölümünden alacaklardır.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü Belediyespor'a taraftardan moral ziyareti

Karaköprü Belediyespor'a taraftardan moral ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık