Ana Sayfa Urfa Haberleri LAĞIM AKTIĞI SÜRECE TEMZİLEMEYE DEVAM

LAĞIM AKTIĞI SÜRECE TEMZİLEMEYE DEVAM

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentteki dereleri temizlemeye devam ediyor. Yalnız bu temizleme çalışması rutin bir çalışmanın ötesine geçemiyor. Zira lağım aktığı sürece her gün temizleme kaçınılmaz oluyor.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2015 Perşembe 07:16
LAĞIM AKTIĞI SÜRECE TEMZİLEMEYE DEVAM

Kentteki Kara köprü, Sırrın derelerinde temizleme işlemini bitiren Büyükşehir Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Cavşak Deresi'ni temizleme çalışmasına başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürü Halil Felhan, yaz aylarında artan sıcaklıkla beraber dere yataklarından kokunun daha fazla yayıldığını söyledi.

Çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten Felhan, ekiplerin  Cavşak Deresi'ni temizledikten sonra Karakoyun Deresi'ne geçeceğini hatırlattı.

YORUMLAR
  • yorum2015-05-29 04:03:27mustafa hakki

    Bu memleket hiç bir zaman iktidarın nimetlerinden faydalanamadı. Gidin Gaziantep' e görün, şehrin içinden geçen ve koku yayan bir derenin nasıl ıslah edilip temizlenip etrafının ağaçlandırılarak bir mesire yeri hale gldiğini. Ben kendimi bildim bileli bu karakoyuna temiz su bırakılacak derler ama hepsi boş vaatler.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık