Ana Sayfa Urfa Haberleri Likoğlu'ndan Kadınlar İçin Mesaj

Likoğlu'ndan Kadınlar İçin Mesaj

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2013 Perşembe 15:04
Likoğlu'ndan Kadınlar İçin Mesaj

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile yayınladığı mesajda şunları söyledi:

"Saygıdeğer Hanımefendiler,

Bizler, huzur ve güven dolu bir gelecek inşa etmek için canla başla çalışıyoruz. Kötülüğe karşı verdiğimiz ezeli mücadelede biliyoruz ki; iyiliğin, kötülüğe galip geleceği bir dünya inşa etmek; bugünlerden yüreklere serpilen sevgi tohumlarının kök salmasıyla mümkün olacaktır. Ve yine inanıyoruz ki karanlığın yerini aydınlığın, nifak zerrelerinin yerini huzur ikliminin alması; korkunun yerini sevginin almasıyla mümkün olacaktır. Toplum olarak sevginize ziyadesiyle ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde; inanıyoruz ki sevginiz, her türlü kötülüğe galip gelecektir.

Çocuklarımızın Vatana, Millete Hayırlı evlatlar olarak yetişmesinde çok büyük rol oynayan, Toplumun Yapısını güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin en önemli unsuru ve toplumun temel taşı olan kadınlarımız ve annelerimiz daima özverinin, sevginin kaynağı olmuştur.

Millet ve Devlet yapımızın odağında yer alan tüm zor şartlarda fedakârlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın hayatın her alanında çalışmalarıyla elde ettiği başarılar her geçen gün artmaktadır.

Ülkemizde ve Şanlıurfa’mızda kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kurtuluş Savaşında vatanımızın bağımsızlığı için erkeğiyle cepheden cepheye koşan cefakar, vefakar analarımızın torunları olan Şanlıurfa’lı kadınlarımızın bu onurlu gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve huzurlu günler dilerim."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık