Ana Sayfa Eğitim Liselerarası futbol turnuvası ve halk oyunları yarışması

Liselerarası futbol turnuvası ve halk oyunları yarışması

Siverek Mustafa Kemal Lisesi iki yarışmada da il birincisi oldu

Giriş Tarihi: 1 Mart 2012 Perşembe 10:10
Liselerarası futbol turnuvası ve halk oyunları yarışması
Siverek Mustafa Kemal Lisesinin Şanlıurfa'da düzenlenen liseler arası halk oyunları yarışması ile futbol turnuvasında il birincisi olduğu bildirildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen liseler arası futbol turnuvasına katılan 8 liseyi yenerek kupanın sahibi olan okul takımı ile yine tüm ilçelerin temsil edildiği liseler arası halk oyunları yarışmasında il birincisi olan okulun folklor ekibi, Kanlıkuyu Meydanı'nda vatandaşlarla halay çekerek başarılarını kutladı.
Mustafa Kemal Lisesi Müdürü Abdülkadir Çelik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, hiçbir başarının tesadüfi olmadığını ifade ederek, şunları kaydetti:
''Okul yönetimi olarak öğrencilerimizin kültür - sanat ve spora yönelip, kötü alışkanlıklar ve okul içi şiddet olaylarından uzak durmaları için büyük çaba sarf ettik. Bu başarı her ne kadar öğrencilerimizin olduğu kadar özelikle futbol takımının geliştirilmesi için çaba sarf eden Hakan Kutlar ile Yusuf Zincir hocalarımızın da büyük emekleri var. İl birinciliğimiz tüm Siverek'te sevinçle karşılanmıştır.''
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık