Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Liva Haber Gazetesi Hangi Müdürlüğe Teşekkür Etti

Liva Haber Gazetesi Hangi Müdürlüğe Teşekkür Etti

Şanlıurfa da on beş günde bir çıkan LİVAHABER Gazetesi İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğünü son sayısında birinci sayfadan manşete taşıdı.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2011 Çarşamba 09:28
Liva Haber Gazetesi Hangi Müdürlüğe Teşekkür Etti
Şanlıurfa da on beş günde bir çıkan LİVAHABER Gazetesi İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğünü son sayısında birinci sayfadan manşete taşıdı.

Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin geleneksel hale getirdiği 4.Babıâli günleri 100’ü aşkın gazete televizyon dergi radyo yayınevi ve internet sitesinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

4.Babıâli şenliklerine Şanlıurfa’dan Liva Radyo ve Liva Haber gazetesi stant açarak iştirak etti. Liva Radyo ve Liva Haber gazetesi yönetim kurulu başkanı Mehmet MAHMUTOĞLU; “Şenliklere ikinci defadır katılıyoruz. Biz İlimiz Şanlıurfa’nın turizm anlamında tanıtımını yapmaya çaba sarf ediyoruz. Ancak görünen ve görünmeyen birtakım olaylar yaşıyoruz. Biz bir medya gurubu olarak şenliklerde stant açarken hazırlıklarımızı zaten yapmıştık. Ancak biz yine de ilimizdeki turizm anlamında çalışma yapan bazı kesimlerle bu konuyu görüşüp destek istediğimizde maalesef destek olan çıkmadı.

Fakat biz konuyu Şanlıurfa İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü ile paylaştığımızda;bize Şanlıurfa’nın tanıtımı için hazırlanmış cd, broşür ve tanıtım kitapçıkları noktasında büyük destekleri oldu.Başta İl Kültür ve Turizm Müdürü Selami YILDIZ ve tüm müdürlük çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyoruz.Standımızı ziyarete gelen ziyaretçilere İlimizi tanıtan cd kitapçık ve broşürler dağıtarak bir manada üzerimize düşeni yapmış olmanın gururunu yaşadık” dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık