Ana Sayfa Güncel Maalesef 1 Yıldır İbadete Açılamadı

Maalesef 1 Yıldır İbadete Açılamadı

Şanlıurfa'nın en önemli inanç turizmi merkezlerinden olan Balıklıgöl’deki cami su sızması nedeniyle 1 yıldır ibadete açılamadı.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2016 Cumartesi 20:38
Maalesef 1 Yıldır İbadete Açılamadı

Balıklıgöl’ün içerisinde bulunan Halil-Ur Rahman Camisi'nin tabanındaki sular, camiyi ibadete kapatmaya yetti. Su seviyesinin yükselmesi ile birlikte camide kolonlar yerinden kaymaya başladı. Oluşan bu durumun ardından Vakıflar Bölge Müdürlüğü, soruna el attı. Mühendisler tarafından 1 yıldır yürütülen çalışmalar bir türlü sonuç vermedi. Her gün yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Balıklıgöl’e oluşan manzara yakışmadı. İl sakinleri, sorunun giderilmesi için yetkilileri görev davet etti.

YORUMLAR
  • yorum2016-09-28 06:21:43serhat

    balıklıgöl ş.urfanın vitrini ve turistlerin en çok gittiği yerlerden biri daha özen gösterilip gereken tadilatın ve bakımın yapılması gerek bld.başkanlarına duyurulur ilçe ve köylere verdiğiniz önemi bir balıklıgöle vermediniz .

  • yorum2016-09-25 07:56:01yakup g.

    bu haberi okurken, açıkçası çok ayıpladım. bir sorun (mühendisliik teknolojisi bu kadar gelişmişken) 1 yıl gibi uzun bir zaman içinde nasıl çözülmez. aklınızdan zorunuz mu var? yazıktır be, kolonlar yerinden bile kaymaya başlamış. yakışıyor mu sizin gibi idarecilere? neden bu kadar umarsızsınız?

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star