Ana Sayfa Urfa Haberleri MADDE BAĞIMLILARININ MESKENİ OLDU

MADDE BAĞIMLILARININ MESKENİ OLDU

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Mozaik müzesi yanında bulunan boş dükkanlar kaderine terkedilmiş durumda. Dükkanlar pislik yuvasına dönmüş, geceleri ise madde bağımlıların meskeni yuvası oldu.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2015 Perşembe 14:37
MADDE BAĞIMLILARININ MESKENİ OLDU

Eyyübiye ilçesi Balıklıgöl yolu Mozaik müzesi ve Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi Kadın merkezleri el sanatların mağazasının yanında yer alan boş dükkanlar pislik içerinde kederine terkedilmiş bir vaziyette bulunan ve içerisi pislik yuvasına dönen dükkanlar geceleri madde bağımlıların maskeni haline geliyor.  Tarihi Balıklıgöl yerleşkesi ve Türkiye'nin en büyük müzeleri arasında yer alan Mozaik müzesinin hemen yanı başında bulunan boş dükkanlar içerisi pislik yuvasına dönmüş. Dükkanlarda oluşan pislikler yoldan geçen vatandaşları ve turistleri rahatsız ediyor.

Tarihi Balıklıgöl ve müze ziyaretçilerin kullandığı yolda bulunan dükkanların içersindeki görüntüleri Şanlıurfalı vatandaşları rahatsız ediyor. Vatandaşlar, "Şanlıurfa'ya gelen turistler bu yol kullanıyor ve dükkanların içersi pislik yuvasına dönmüş geceleri ise madde bağımlıların meskeni olmuş, bu dükkanlar hangi kurumunsa ya kiraya versin yada  içersini temizleyip önlemini alsın bu görüntüleri Urfa'ya yakışmıyor" diye sitem ettiler.

Haber: İbrahim Uygur

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star