Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KONUŞULDU

MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KONUŞULDU

Haliliye Belediyesi 2015 yılı Nisan ayı 3. birleşimi gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 9 Nisan 2015 Perşembe 03:28
MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KONUŞULDU

Haliliye Belediyesi 2015 yılı Nisan ayı 3. birleşimi gerçekleştirildi. Nisan ayının 3'üncü birleşiminde, Denetim Raporu ile Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu raporu okundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan Nisan ayı 3'üncü birleşimine, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile belediye meclis üyeleri katıldı. Başkan Demirkol’un meclis başkanlığını yaptığı toplantıda açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından Başkanlık Teklif maddelerinden "Denetim Raporunun okutmak suretiyle meclisin bilgisine sunulması" görüşüldü. Yazı İşleri Müdürü tarafından okunan Denetim Raporu, meclis üyeleri tarafından oy çoğunluğuyla kabul edildi.

Daha sonra ise komisyon raporlarına geçildi. Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu tarafından hazırlanan rapor, Komisyon üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Müslüm Yüksel tarafından görseller kullanarak meclis üyelerine sunuldu. Raporda, Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu'nun 3 aylık çalışma sonunda hazırlanan bilgiler meclise aktarıldı.

Başkan Fevzi Demirkol da, madde bağımlılığı raporuyla ilgili, "Bizim bir tespitimiz var, bu tip suça eğilimli gençlerin ilgilendiği spor alanları dövüş sporları. Onun içinde bizde, bir nevi eğitim noktasında dövüş sporlarıyla ilgileniyoruz" ifadelerini kullandı.

Meclis birleşiminin sonunda, Başkan Fevzi Demirkol ile Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu üyeleri, hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
  • yorum2015-04-09 08:51:41mehmet demir

    bu demirkol dan bir halt olmaz asli görevini bırakmış kıvır zıvır ve reklamla uğraşıyor....bir soruna şöyle yapın dedigini gördünüzmü...

  • yorum2015-04-09 05:20:01mehmet şenbahar

    ucaksavardakı madde bagımlıların duragı olan yerı ıslah etsın sayın demırkol daha oncede defalarca söyledım ılgılenmedı şimdi böyle bır oturuma katılıyor takdır urfalıların

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık