Ana Sayfa Urfa Haberleri MADDE BAĞIMLISI KIZI İÇİN AÇLIK GREVİNE GİRDİ

MADDE BAĞIMLISI KIZI İÇİN AÇLIK GREVİNE GİRDİ

Kızı uyuşturucu batağında olan Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Kalkan açlık grevi başlattı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2015 Çarşamba 12:53
MADDE BAĞIMLISI KIZI İÇİN AÇLIK GREVİNE GİRDİ

Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıs Tahir Kalkan’ın kızı üniversitedeki arkadaş ortamı nedeniyle uyuşturucu batağına düştü. Yaklaşık 2 ay önce evden kaçan genç kız için ailesi çalmadık kapı bırakmadı. Kızına bir türlü ulaşamayan Başkan Tahir Kalkan bugün kızı için açlık grevine başladı.

55 gündür sosyal medya hesabından yetkililere sesini duyurmak için çabalayan Kalkan’ın girişimleri sonuçsuz kalınca, kızının bulunması için açlık grevine başladı. Geçtiğimiz gün “ yarın sabaha kadar kızım bulunmaz ise açlık grevine gidiyorum” paylaşımı yapan Kalkan bugün açlık grevine başladı.

Sosyal medya hesabından son paylaşımıdır diyen kalp ve şeker hastası Kalkan sabah saatlerinde açlık grevine başladı. Kalkan kızı bulunana kadar açlık grevine devam edeceği öğrenildi.

 

Urfanatik.com

YORUMLAR
  • yorum2015-12-31 09:48:48Saniye

    İnsan her zaman ve her yerde önce insandır, bir söz vardır, "Analar tahtını yapar ama bahtını yapamazmış," Çocukları için her anne baba tüm imkanlarını seferber eder ama bazen yetersiz ve çaresiz kalabiliyoruz, hepimiz insanız, Allah yardımcıları olsun.

  • yorum2015-12-30 14:04:37Rewi

    Belediye başkanı?

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star