Ana Sayfa Urfa Haberleri MAĞARALARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

MAĞARALARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kötü koku ve sinekler vatandaşların yazın en çok şikayetçi olduğu konuların başında geliyor. Bununla ilgili yetkililerden uzun bir zamandan beridir çalışma bekleniyordu. Eyyübiye belediyesi duruma el attı.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2015 Cumartesi 15:28
MAĞARALARDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatları doğrultusunda Dedeosman Mahallesinde bulunan mağaralarda, bölgede bulunan vatandaşların kötü koku ve haşerelerden korunması için temizlik çalışması başlatıldı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren temizlik yapılan bölgede incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye, Temizlik İşleri Müdürü Abdullah toprak ile bölge sorumlusu Hadi Yedikardeş eşlik etti. 

Bölgedeki incelemeleri sırasında yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan.  Ekinci “ Temizlik işleri müdürlüğümüzce bölgemizde başlatılan çalışmaları yerinde görmek ve bölgedeki vatandaşlarımızın dilek ve görüşlerini almak için buradayız. İlk günden itibaren ifade ettiğimiz gibi yapılan her şey daha temiz bir Eyyübiye içindir. Özellikle Yakubiye ve Dedeosman mahallerinde besicilikle uğraşan vatandaşlarımızın sıkıntılarına ortak olmak için burada bulunuyoruz. Malumunuz buralarda besicilikten dolayı çevreye yayılan kötü koku ve haşerelerden vatandaşlarımız ve bölgemiz olumsuz etkileniyor. Temizlik İşleri müdürlüğümüzün başlattığı çalışmayla bir nebze de olsa bunun önüne geçmiş olacağız. Ama kalıcı çözüm için çalışmalarımız sürüyor. Bunu da inşallah en kısa zamanda tamamlayacağız.” Dedi.

YORUMLAR
  • yorum2015-01-18 15:11:48Karanlığa bir mum yak..

    Kim olduğu önemli değil kim çalışıyor ise helal olsun..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star