Ana Sayfa Ekonomi MAGMA ŞANLIURFA’DA

MAGMA ŞANLIURFA’DA

Yüzde yüz,Türk Malı olarak üretim yapan Türkiye’nin lider kaynak elektrodları ve kaynak makineleri üreticisi Oerlikon Şanlıurfa'da tanıtım günleri düzenledi.

Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2012 Çarşamba 11:44
MAGMA ŞANLIURFA’DA
Oerlikon A.Ş.  yıllardır düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği “Magma Şehrimizde!” tanıtım günü etkinliklerinin devamını, 15 Mayıs Salı günü Şanlıurfa'da Dağyutan ticarette yaptı.

Oerlikon yetkilileri düzenledikleri tanıtım günü konusunda yaptıkları açıklamada:

"Oerlikon’un %100 Türk Malı ürünü Magmaweld, işinin ehli kaynak ustalarınca büyük beğeni toplamakta ve piyasada en çok tercih edilen ürün olmanın gururunu yaşamaktadır. Tanıtım günü etkinliğimize Şanlıurfa’nın çeşitli ilçelerinden gelerek yoğun ilgi gösteren kaynak ustalarımız ile bir araya geldik. Oerlikon Pazar İletişim Temsilcisi ve Web Grup Lideri Kıvanç Uçar, Türkiye Bölgeler Satış Müdürü Ziya Gücün, Güneydoğu Anadolu Bölge Satış Şefi Muzaffer Dandik, Tanıtım Temsilcisi Bahadır Görkem’in katılımı ile gerçekleşen tanıtım gününde, kaynak ustalarının dertleri dinlenerek onlara çözümler sunmaya ve yeni gelişen kaynak teknolojileri hakkında bilgiler vermeye çalışık.

Ayrıca endüstri meslek liselerinden gelen öğrencilere bu etkinlikle kaynak eğitimi verilerek çoğu öğrencinin ilk kez kaynak ile tanışmasını sağladık. " dediler Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak toplam 100 tanıtım gününde 100 kaynak makinesi hediye edecek olan Oerlikon, Şanlıurfa tanıtım günü etkinliğinde katılımcılara çeştli ikramlar ve promosyon hediyelerin yanı sıra, Meksa Vakfı’ndan Hüseyin Çelik’e  kaynak makinesi hediye etti..
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da LPG Fiyatları Yine Yükseldi

Şanlıurfa'da LPG Fiyatları Yine Yükseldi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star