Ana Sayfa Urfa Haberleri Mahalle sakinlerinden Karaköprü Belediyesi'ne sitem

Mahalle sakinlerinden Karaköprü Belediyesi'ne sitem

Doğukent Mahallesi sakinleri, Karaköprü Belediyesi'nin mahallede yarım bıraktığı yol çalışmasını tamamlamasını istediler.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2016 Çarşamba 15:55
Mahalle sakinlerinden Karaköprü Belediyesi'ne sitem

URFAHABER.NET-ÖZEL HABER

WATSAP İhbar hattına şikayetlerini dile getiren Dogukent mahallesi 1203.sokak sakinleri,belediyenin bu mahalleye yeterince ilgi göstermediğinden yakındılar. Asfaltsız yollardan çıkan tozlar nedeniyle evlerinin kapı ve pancerelerini açamadıklarını ayrıca balkonlarda oturamadıklarını belirten vatandaşlar, "Mahallenin bazı cadde ve sokakları asfaltlandı ancak, 1203.sokak asfalatlanmadı. Bu durumu belediyeye defalarca bildirdik. Ama bir netice alamadık. Her sabah çektiğimiz bu çile son bulsun artık. Karakopru Belediyesi temizliğe ara verip yolumuzu yapsın.Çünkü çocuklarımız her sabah okul servisi beklerken bu tozu solumak zorunda kalıyor. Günümüzde köy yolları dahi asfaltlanırken, şehrin köklü bir mahallesinin yollarının asfaltsız olması çok üzücü bir durum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
  • yorum2016-10-19 16:12:11İBRAHİM YAVUZ

    BENDE 1209 SOKAKTA OTURUYORUM. KAÇDEFA HEM BÜYÜKŞEHİR HEMDE KARAKÖPRÜ BELEDİYESİNE ŞİKAYETTE BULUNDUM. KİMSENİN UMURUNDA OLMADI. YAZIN TOZ İÇİNDEYDİK, KIŞIN ARTIK ÇAMUR İÇİNDE KALIRIZ. BELEDİYE YETKİLİLERİNE DEDİM ASFALT OLMAYACAK HERHALDE ONDAN VAZGEÇTİK EN AZINDAN MÜCÜR FALAN DÖKÜLSÜN ARTIK

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık