Ana Sayfa Urfa Haberleri Mahallelerin Zeynep ablası

Mahallelerin Zeynep ablası

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, seçim çalışmaları kapsamında her gittiği mahallede gençlerin ve çocukların Zeynep ablası oldu.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2011 Pazar 12:39
Mahallelerin Zeynep ablası
     Gittiği mahallelerde kendisini gören çocuklar ve gençler, “Zeynep Abla geliyor” diyerek çevresini sarıp “Hoşgeldiniz” diyerek sevgiyle karşılıyorlar.

     Kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, “İnsanlarımızın sevgisine layık olmaya çalışacağım. Allah’ın izniyle 12 Haziran seçimleri sonrasında da her fırsatta gelip vatandaşlarımızın arasında dolaşacağım, hal hatır soracağım. Dertleri ile dertleneceğim. Sorunlarını ve taleplerini dinleyeceğim ve elimden geldiğince sorunlarının çözümüne gayret edeceğim. Zaten bizleri aralarında görmek istemeleri de sorunlarını ve taleplerini bizlere iletmek ve uygun çözüm bulunmasını sağlamaktır” dedi.

     Her gittiği yerde AK Parti icraatlarını ve Şanlıurfa’ya yapılan ve yapılacak olan hizmetleri anlatan Zeynep Karahan Uslu, “Gerçekten Şanlıurfa’mızın sorunları çok. İnsanlarımız dert küpü. Bizleri karşılarında görünce de hemen içlerini döküyorlar. Bizler de 12 Haziran seçimleri sonrasında Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet bakanımız Faruk Çelik’in destekleriyle sorunlarımızın üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Çalışmalarımız birlik ve beraberlik içersinde devam edecektir” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık