Ana Sayfa Urfa Haberleri MAHALLELİ LAĞIM SUYU VE KOKUSU ALTINDA YAŞIYOR

MAHALLELİ LAĞIM SUYU VE KOKUSU ALTINDA YAŞIYOR

Şanlıurfa eyyüp nebi mahallesi 3580. Sokakta oturan mahalleliler caddeden bir akarsu gibi akan kanalizasyondan şikayetçi.

Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2015 Salı 16:56
MAHALLELİ LAĞIM SUYU VE KOKUSU ALTINDA YAŞIYOR

Şanlıurfa eyyüp nebi mahallesi 3580. Sokakta oturan mahalleliler caddeden bir akarsu gibi akan kanalizasyondan şikayetçi. Mahalle muhtarına, belediyeye, şuskiye haber verdiklerini dile getiren mahalle sakinleri kimsenin kendileriyle ilgilenmediklerini söylüyorlar.

Mahallenizde bulunan caddede kanalizasyon borusunun kırıldığını ve mahallenin pislik içinde kaldığını düşünün ne yaparsınız? Konuyla ilgili birimlere haber verirsiniz ve o kişilerin kısa bir süre içinde gelip sizi bu kötü görüntüden kurtarmasını istersiniz. Eyyüp nebi mahallesi 3580. Sokakta oturan bu kişiler de öyle yaptılar. Önce mahalle muhtarını aradılar ardından belediyeye ve şuski ye haber verdiler. Aradan geçen zaman içinde ise gelen giden olmadı.

Mahalleli akarsu gibi mahallelerinden akan ve pis kokusuyla kendilerini rahatsız ettiğini söylediler.

Yaklaşık 12 yıldır bu mahallede oturduklarını ifade eden mahalleli bu sorunu her yıl yaşadıklarını belirttiler.

Sağlıksız bir ortamda yaşadıklarının altını çizen mahalleliler partilere de seslenerek seçim zamanı gelip oy istiyorlar onların oyu bu pis suların içindedir diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star