Ana Sayfa Urfa Haberleri Mahmut Kaçar’dan Hastahane ziyareti

Mahmut Kaçar’dan Hastahane ziyareti

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Şanlıurfa’daki Hastahaneleri ziyaret ederek hastalara acil şifalar dileğinde bulundu.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2011 Perşembe 18:54
Mahmut Kaçar’dan Hastahane ziyareti


     12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için sıkı bir çalışma yürüten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mahmut Kaçar, Şanlıurfa merkezde bulunan Eğitim Araştırma Hastahanesi, Ağız Diş Sağlığı Hastahanesi, Çocuk Hastalıkları Hastahanesi, Kadın Doğum Hastalıkları Hastahanesi, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastahanesini ziyaret etti.

     Hastaları da ziyaret edip acil şifa dileğinde bulunan Kaçar, hastalar ve yakınları ile bir süre sohbet edip hal hatır sorduktan sonra, ihtiyaçlarının olup olmadığını, kendileriyle ilgilenilip ilgilenilmediğini sorup dilek ve temennilerini dinledi.

     Kendisinin de Sağlık Sendikası Başkanı olduğunu hatırlatan Mahmut Kaçar, AK Parti Hükümetinin özellikle sağlık konusunda yaptıklarını anlatıp, daha yapılacak çok şeylerin olduğunu ve 12 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde mutlaka oy kullanmaya gitmelerini ve AK Partiye oy vermelerini istedi.

     Hastahane yetkilileriyle de görüşen Kaçar, hastanenin varsa ihtiyaçlarının bir rapor halinde kendisine iletilmesini isteyerek yardımcı olabileceğini belirtti.

  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık