Ana Sayfa Urfa Haberleri Mahmut Tuncer'den Karaköprü Belediyesine Ziyaret

Mahmut Tuncer'den Karaköprü Belediyesine Ziyaret

Şanlıurfa'lı ünlü ses sanatçısı Mahmut Tuncer, Karaköprüye gelerek Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 3 Nisan 2011 Pazar 00:08
Mahmut Tuncer'den Karaköprü Belediyesine Ziyaret
Şanlıurfa'yı her yerde dilinden düşürmeyen, hiç unutmayan, her fırsatta doğduğu şehri görmeye gelen ve hemşehrileri ile hasret gideren ses sanatçısı Mahmut Tuncer, isminin bir parka verildiği Karaköprüye gelerek, Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi'ye nezaket ziyaretinde bulundu.Yaptığı ziyarette kendisini güler yüzle karşılayan Başkan Çiftçi, hemşehrisi Tuncer'in bu süpriz ziyaretinden oldukça memnun oldu. Kısa süren sohbetin ardından Başkan Çiftçi, ses sanatçıs Tuncer'e günün anısına okuması için bir Kitap ve Karaköprü'yü anımsatan figürlerin bulunduğu Şanlıurfanın önemli el sanatlarından olan bakır işlemeli bir hediye verdi. ses sanatçısı Mahmut Tuncer ziyaret ile ilgili şunları dile getirdi; " Sayın Başkanımıza ne söylesek azdır, Karaköprünün daha güzelleştiğini daha çok büyüdüğünü gördüm, sevgili Başkan Çiftçi, gözü gönlü tok bir insandır, her zaman güler yüzlü bir kişiliği bulunmaktadır kendisine başarılar diliyorum" dedi. Başkan Çiftçi ise; sevgili Mahmut Tuncer, şanlıurfanın yetiştirmiş olduğu önemli ses sanatçılarından bir tanesidir, ki geçmiştede Karaköprü ile irtibatı olan ve adının bir parka verilmiş olan bir sanatçıdır, şanlıurfanın önemli değerleri önemli ses sanatçısıdır, sağolsun bizi ziyaret etti çokta mutlu olduk, güzel sohbetler ettik karaköprü ile ilgili duygu ve düşüncelerini anılarını bize anlattı, kendisinden bir takım öneriler aldık onlarıda dikkate alacağız kendisini seviyoruz bizlerin medaarı iftaharıdır" dedi.
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık