Ana Sayfa Güncel Mamoş Yetim Kaldı

Mamoş Yetim Kaldı

Dün meydana gelen patlamada yaşamını yitiren hamal Abdullah Sepürler'in cenazesi gözyaşları arasında toprağa verildi.

Giriş Tarihi: 28 Haziran 2011 Salı 22:54
Mamoş Yetim Kaldı
Cenazenin hastane morgundan alınışı sırasında Abdullah Sepürler'in 'Mamoş' diye hitap ettiği 14 yaşındaki oğlu Muhammet Sepürler'in gözyaşı döküp, Baba beni bırakıp nereye gidiyorsun feryadı yürek yaktı.

Hamallık yapan ve dünkü patlamada en büyük hasarın oluştuğu manifaturacıya mal taşırken yaşamını yitiren Abdullah Sepürler'in cenazesi, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsisinin ardından konulduğu hastane morgundan alındı. saat 15. 30 sıralarında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna gelen Sepürler'in yakınları, işlemlerin tamamlanmasının ardından cenazeyi teslim aldı.

Tabutun morgdan çıkarılışı sırasında Sepürler'in 14 yaşındaki oğlu Muhammet gözyaşı dökerek, Baba beni bırakıp nereye gidiyorsun Babamı nereye götürüyorsunuz diyerek gözyaşı döküp feryat etmeye başladı. Yakınlarının teselli etmekte zorlandığı Muahmmet Sepürler uzun süre gözyaşı döktü.

Yakınları, patlamada yaşamını yitiren Abdullah Sepürler'in kendi halinde birisi olduğunu ve hamallık yaparak geçimini sağladığını belirterek, Mamoş dediği oğlu Muhammet'e çok düşkündü. Onun bu acı ölümü en çok Mamoş'u etkileyecek. Dünden bu yana bir yetkili arayıp bize başsağlığı dilemedi. Umarız bu ölüm herkese ders olur ve evlerin ortasındaki petrol istasyonlarına dur denilir diye konuştu.

Morgdan alınan Sepürler'in cenazesi daha sonra Yusuf Paşa Camii'ne getirildi. Akrabaları ve yakınlarının katılımıyla kılınan cenaze namazının ardından Sepürler, yakınlarının gözyaşları arasında Bediüzzaman Mezarlığı'na defnedildi. (haberler.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vatandaş Hizmet, Onlar Reklam Peşinde

Vatandaş Hizmet, Onlar Reklam Peşinde

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star