Ana Sayfa Urfa Haberleri MAZLUMDER ŞANLIURFA ŞUBESİ YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

MAZLUMDER ŞANLIURFA ŞUBESİ YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

Terörist israil devleti 20 gün önce üç yahudi işgalcinin kaçırıldığını belirterek Filistin topraklarında yaklaşık altı yüz Filistin'liyi rehin almıştı.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 10:16
MAZLUMDER ŞANLIURFA ŞUBESİ YAZILI BASIN AÇIKLAMASI

Kaçırılan işgalcilere karşılık topladığı gençlerle Filistin'lilere  şantaj yapmış, kaçırıldığı iddia edilen işgalcilerin cesetlerinin 31 Haziran tarihinde El-Halil kentinde bulunduğunu duyurmuş ve işgalcilerin ölümünden HAMAS'ı sorumlu tutup intikam alacağını belirtmiştir.

Terörist yapı 31 Haziran gecesi Gazze'nin 34 ayrı sivil yerleşim yerine hava saldırısı düzenleyerek çok sayıda can kaybı ve yaralanmaya yol açmıştır. Saldırıları devam etmektedir.

İşgalci yahudilerin kimler tarafından kaçırıldığı ve öldürüldüğü bilinmemesine rağmen, işgal güçlerinin zaten yıllardır adeta açık cezaevi şartlarında tecrit edilmiş olarak  tutulan ve yaşam savaşı veren Gazze'ye saldırı düzenlemesi ve bunu özellikle Ramazan ayına denk getirmesi rutinleşmiş bir israil hukuksuzluğu olarak karşımıza çıkmaktadır.


Gazze'ye düzenlenen  saldırılarda  hayatını kaybeden şehitlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Siyonistlerin ahlaksız saldırılarının son bulmasını, yalnız Filistin'de değil,  bütün dünyada barışın sağlanması ve müslüman coğrafyamıza dışarıdan yerleştirilmiş işgalci unsurların bertaraf edilmesi için yasal tüm yollar kullanılarak karşılık verilmesini bir hak olarak gördüğümüzü belirtiyoruz.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star