Ana Sayfa Siyaset Mehmet Yaşar, dur durak bilmiyor..

Mehmet Yaşar, dur durak bilmiyor..

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Yük.Müh.Mehmet Yaşar Akçakale ve diğer ilçe teşkilatları ziyaretlerine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 23 Mart 2011 Çarşamba 13:43
Mehmet Yaşar, dur durak bilmiyor..
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı  Yük.Müh.Mehmet Yaşar Akçakale AK Parti Akçakale İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Mehmet Yaşar söz konusu ziyaretlerinde halka hem kendilerini hemde partili teşkilattaki arkadaşlarına kendilerini tanıtmaya anlatmaya gayret gösterdiklerini ifade ederek

" Halkımız, sadece yayın organları vasıtası ile değil, gerçek anlamda da kendisini temsile aday olan, aday adaylarını gerçek anlamda görmeli, kafasından geçen soruları sormalı, kimi seçmek konusunda en sağlıklı karara varmalı. Zira; halkımızın seçeceği adaylarla ilgili bir terazisi olmalı. Adayları bu teraziye koyarak, bilgi birikim, deneyim, kişilik ve temsile ehliyetlimi değilmi konusunda mutlak ve mutlak tartmalı. İşte bizde bu noktada tüm halkımızla gerçek anlamda kucaklaşmak, ilçelerimizdeki partili arkadaşlarımızla, teşkilat üyelerimizle bire bir görüşüp, kendi kişiliğimizi, şahsızmızı ve hedeflarimizi anlatmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizde, halkımızın ve partili teşkilat üyesi arkadaşlarımızın önerilerini, sorunlarını ve eleştirilerini alıyoruz. Az önce de ifade ettiğim gibi Halkımız seçeceği adayları görmeli,bir terazi koymalı kendisini Mecliste sorunlarını anlatabilen adayları analiz etmesi hem,memleketimiz için hem de meclisteki çalışmalar için çözüm üretebilecek insanların seçilmesi açısından çok önemlidir. Kaldı ki hükümetimiz adeta devrim niteliğinde kararlar ve uygulamalar yaparken Şanlıurfa'nın adaylarıda bu vizyona ayak uydurabilecek vekillerden seçilmesi artık zaruri hale gelmiştir." dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık