Ana Sayfa Siyaset Mehmet Yaşar'dan Başkan Eğilmez'e Nezaket Ziyareti

Mehmet Yaşar'dan Başkan Eğilmez'e Nezaket Ziyareti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı, Orman eski Baş Müfettişi Mehmet Yaşar AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez'i Makamında Ziyaret Etti.

Giriş Tarihi: 17 Mart 2011 Perşembe 04:39
Mehmet Yaşar'dan Başkan Eğilmez'e Nezaket Ziyareti
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı, Orman eski Baş Müfettişi Mehmet Yaşar, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez'i ziyaretinde " Uzun yıllar sonucu elde ettiğim birikim ve tecrübelerimi kendi memleketime sarf etmek için aday adayı oldum. Unutulmamalı ki bir milletin efendisinin onlara hizmet edenlerin olduğu anlayışını hayatımda düstur edindim.

Bana hep soruyorlar neden aday oldun diye, ben şunun için aday oldum, bu yaşıma kadar ilim tahsil ederek, dürüstçe çalışarak, devletime ve milletime hizmeti bir borç bilerek işletme müdürlükleri,Bölge müdürlükleri,Bakanlık Müşavirliği ve halen devam ettiğim Bakanlık Başmüfettişlik görevlerim memleketimin faydasına kullanabileceğim en önemli kriterlerimdir. Sahip olduğum bu birikim ve kriterlerimi kendi memleketime, halkıma hizmet için kullanmak istiyorum" dedi.

AK Parti İl Başkanı Av.Yusuf Eğilmez, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı, Orman eski Baş Müfettişi Mehmet Yaşar'ın nezaket ziyaretinden son derce memnun kaldıklarını, kendisine aday adaylığında başarı dileklerini dile getirdiğini söyledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı, Orman eski Baş Müfettişi Mehmet Yaşar, İbrahim Tatlıses'e yapılan silahlı saldırı için de "Allah'ın verdiği canı, her ne sebeple olursa olsun Allah'tan başka kimsenin almaya hakkı yoktur. İbrahim Tatlıses gibi sanatı ve kişilik olarak duruşu ile sanat dünyasında ve Ortadoğu coğrafyasında Urfa'nın medarı iftiharı olan bir kimseye bu saldırıyı yapanları kınıyor, lanetliyorum. İnşallah yüce Rabbimiz, bizlerin ve onu sevenlerin duasını kabul eder, sevenlerinin arasına tekrar dönmesini sağlar." dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

YSK’dan son dakika İYİ Parti açıklaması

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık