Ana Sayfa Eğitim Mer-Der Eğitim Merkezinden Kursiyerlere Sertifika

Mer-Der Eğitim Merkezinden Kursiyerlere Sertifika

Mer-Der Eğitim Merkezinde Bilgisayar İşletmenliği kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2011 Salı 18:51
Mer-Der Eğitim Merkezinden Kursiyerlere Sertifika
Mer-Der Eğitim merkezinde Bilgisayar İşletmenliği kursuna devam eden 19 kişi kursu başarılıyla tamamladı. Kursiyerlere 160 saatlik Bilgisayar kullanımı (Bilgisayar İşletmenliği - Operatör) eğitimi verildi. Kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere MEM onaylı halk eğitim  kurs sertifikaları verildi.

 

Konu ile ilgili bir konuşma yapan Mer-Der Eğitim Merkezi koordinatörü Yusuf YAVUZ şöyle dedi:

 

“MER-DER Eğitim Merkezi olarak amacımız, öğrencilerimize kaliteli bir eğitim vermenin yanı sıra, öğrencilerimizin hayatta başarılı olmaları için gerekli davranışları ve eğitimleri vererek hayata daha güvenli tutunmalarını sağlamak olmuştur. Bunun için Mer-Der Eğitim Merkezi SODES projeleri kapsamında geçen yıldan farklı olarak bu yıl projeye Bilgisayar İşletmenliği kursu, Bilgisayarlı Muhasebe kursu ve İngilizce kurslarını da ekleyerek daha geniş bir insan potansiyeline ulaşmayı seçmiştir.

 

Kursiyerlere Halk Eğitim onaylı sertifikalar verilmiştir. Bu konuda bizden her türlü yardımını esirgemeyen ve bizimle işbirliği yapan Merkez Halk Eğitimi Merkezi yetkililerine, özellikle müdür Sayın Abuzer Tüysüz Bey’e ve derneğin her türlü hizmetini yapabilmesi için gece gündüz demeden çalışan Dernek Başkanımız Sayın Davut Kırmızıaslan’a teşekkür etmeyi bir borç kabul ediyor, tüm kursiyerlerimize hayatta başarılar dilerken MED-DER Eğitim Merkezinde halen bilgisayarlı muhasebe, temel düzey İngilizce ve üniversite hazırlık kurslarının devem ettiğini tüm kamuoyumuz  ile paylaşıyor, saygılar sunuyorum.

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık