Ana Sayfa Spor MER-DER’İN BAYAN ÖĞRENCİLERİ URFA SPOR MAÇINDA

MER-DER’İN BAYAN ÖĞRENCİLERİ URFA SPOR MAÇINDA

MER-DER, Pazar günü MER-DER Eğitim Merkezi’nde okuyan bayan öğrencilerini GAP Arena’da oynanan Urfaspor-Ofspor maçına götürdü.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2012 Perşembe 02:07
MER-DER’İN BAYAN ÖĞRENCİLERİ URFA SPOR MAÇINDA
Sosyal etkinlik çerçevesinde MER-DER Eğitim Merkezi’nde öğrenimine devam eden bayan öğrenciler, YGS öncesi stres atmak ve Urfaspor’a destek olmak için maçın başlama saatinden önce Gap Arena stadındaki yerlerini aldı.
Dernek Başkanı Davut KIRMIZIASLAN ve MER-DER Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf YAVUZ’un nezaretinde MER-DER Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören 120 bayan öğrenci ve aileleri maçı büyük heyecan ve sevinç ile izledi. Urfaspor’un Bankasya ligine çıkması için destek veren MER-DER Derneği bayan öğrencileri maça götürerek büyük takdir topladı. Urfa’da bayanlar için sosyal etkinlikler kısıtlıdır. Kadınlar, sosyal aktivite açısından arka planda kalmaktadır. Bu nedenle Mersavi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin düzenlemiş olduğu bu etkinlik Şanlıurfalılar tarafından büyük takdir aldı. 

Bayan öğrenciler ve aileleri, düzenlenen bu etkinlikten dolayı memnuniyetlerini ifade etmek üzere; “MERDER Yönetim kurulu ve Eğitim Merkezi müdürümüze gönülden teşekkür ederiz.” dediler. Dernek Başkanı Davut Kırmızıaslan da, bu gibi etkinliklerin devam edeceğini ve kız öğrencilere geleceğin mimarları olarak baktıklarını bu nedenle onlara daha farklı bir değer verdiklerini, söyleyerek bu gibi çalışmalar tüm öğrencilerimizi kapsayacak şekilde devam edecektir.”dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star