Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri MERDİVEN ALTINDAN HAYAT KADINLARI ÇIKTI!

MERDİVEN ALTINDAN HAYAT KADINLARI ÇIKTI!

Ruha TV tarafından geçtiğimiz gün ekranlara taşıdığımız “ SURİYELİLER TEDİRĞİNLİĞE YOL AÇIYOR” haberimizin ardından Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri harekete geçti. Kent genlinde birçok iş yerinde yaptıkları operasyonda “ MERDİVEN” altına gizlenmiş fuhuşa sürüklenen Suriye uyruklu kadınları yakaladı.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2014 Pazartesi 10:32
MERDİVEN ALTINDAN HAYAT KADINLARI ÇIKTI!

 Şanlıurfa’ya geldikleri günden buyana her dertlerine ortak olan Urfalılara teşekkür etmek yerine Kent genlinde huzursuz bir ortam yaratmaya çalışan bazı Suriyeli gruplar artık Polis ekiplerinden kaçar oldu. Kentin huzur ve güvenli bir ortam olması için aralıksız çalışmalar yürüten Polis ekipleri kentte güvenliklerini artırmaya başladı.

 

Ruha TV tarafından da gündeme gelen Suriyeli bazı grupların olumsuzluklarının ardından Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından özellikle bar ve diskolara yöneldi.

 Burada merdiven altında gizlenen Suriyeli kadınlar fuhuş yaptıkları saplanmasıyla 17 kişi gözaltına alındı.

 

  Yaşanan bu olaylara ilişkin Başsavcılık koordinesinde belirlenen adreslere yapılan eş zamanlı operasyonlar hakkında yazılı açıklama yapan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü şu ifadelere yer verdi

“Umuma Açık İş yerleri denetlenmiş, İş yerlerinden 17 Suriye Uyruklu bayan göz altına alınmış, ruhsatsız faaliyet gösterin 1 mekan hakkında idari işlem yapılmış, Alkol ruhsatı olmayan 1 mekan hakkında idari işlem yapılmıştır. Ayrıca Canlık Müzik Ruhsatı olmadan izinsiz canlı müzik yapan 1 mekân hakkında idari işlem yapılmıştır. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızın huzur ve güvenliği için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek bizi son derece memnun etmekte ve motivasyon kaynağımız olmaktadır.” Denildi.

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-23 19:32:40özgür

    insanlari bu gibi durumlara maruz birakan herkese lanet olsun bu insanlik disi yollara sürükleyen caresiz insanlara herkesin yardim elini uzatmasini dilerim kimse bu durumlara düsmesin

  • yorum2014-12-23 03:20:04ramazan özgür

    devlet bunları sınırdışı etmeli

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık