Ana Sayfa Eğitim MERSAVİ'LERDEN ÜCRETSİZ DERSHANE EĞİTİMİ

MERSAVİ'LERDEN ÜCRETSİZ DERSHANE EĞİTİMİ

Mersavi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Eğitim Derneği (MERDER)'den ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz dershane eğitimi için ön kayıt başvurularının yarın sona ereceği açıklandı.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2012 Pazartesi 19:41
MERSAVİ'LERDEN ÜCRETSİZ DERSHANE EĞİTİMİ

Mersavi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve Eğitim Derneği (MERDER) Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Yavuz, ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz verdikleri dershane eğitimi için ön kayıt başvurularının yarın sona ereceğini bildirdi.


Yavuz, yaptığı açıklamada, Sosyal Destek Programları (SODES) kapsamında son 4 yıldır kentte eğitim faaliyetinde bulunduklarını hatırlatarak, MERDER Eğitim Merkezi'nin her yıl başarısının arttığını belirtti.


Kurumda dershaneye gidemeden YGS ve LYS'ye hazırlanmak zorunda kalan ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olmaya çalıştıklarını vurgulayan Yavuz, kaliteli ekip ve dokümanlarla öğrencileri geleceğe hazırlamaya çalıştıklarını kaydetti.


Yavuz, MERDER'in bu yıl vereceği eğitimler için ön kayıt işlemlerinin yarın sona ereceğini ifade ederek, şunları kaydetti:


''Ferah, düzenli ve disiplinli bir ortam öğrencilerimizi bekliyor. Uzman eğitim kadrosu, kaliteli yayın, haftanın 5 günü ders ve her gün 2 saat soru çözüm saati gibi imkanları öğrencilerimize sunuyoruz. Bunlar da bize başarıyı getiriyor. Bu yılki ön kayıtlarımız yarın son bulacaktır. Eğer dershane kayıt yatırmadıysanız ve maddi durumunuz iyi değilse (12. sınıflar için) 2 fotoğraf, kimlik fotokopisi, ikametgah, öğrenci belgesi, (mezunlar için) diploma fotokopisi, LYS çıktısı ile Deyteyşti Mahallesi'ndeki Eğitim Merkezi'mize kayıt yaptırabilirsiniz.''

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık