Ana Sayfa Siyaset MHP Birecik'te Akbaş Dedi

MHP Birecik'te Akbaş Dedi

Şanlıurfa nın Birecik ilçesinin Birecik belediyesi Mehmet akan kültür merkezinde yapılan mhp olağan kongresi yapıldı.

Giriş Tarihi: 29 Şubat 2012 Çarşamba 07:38
MHP Birecik'te Akbaş Dedi
Şanlıurfa nın Birecik ilçesinin Birecik Belediyesi Mehmet Akan kültür merkezinde yapılan MHP olağan kongresi yapıldı.
Kongre de saygı duruşu istiklal marşı. Açılış konuşması. faaliyet raporu, mali, dilek ve etmenliler, konuşmacılar, ve seçim yapıldıktan sonra bitti.

Kongreye  katılan ise  MHP Şanlıurfa il  başkanı Necdet Çakmaklı ,Şanlıurfa MHP  merkez ilçe başkanı Ahmet Tumbul .,Bozova MHP ilçe başkanı  Remzi  Özaydın  .Halfeti  MHP ilçe başkanı Ali Ağar .Nizip MHP  ilçe  başkanı  Hasan Pala .kamu-sen Şanlıurfa  il başkanı Hikmet Karakuş .Türk sağlık-sen Şanlıurfa şube başkanı Selami Balcı .,Birecik ülkü ocakları başkanı Mehmet Kara ,Türk eğiti sen,Türk sağlık sen Birecik  ilçe temsilcileri  ve çok sayıda ülkücü ,MHP üyelerin katılımı ile Birecik MHP ilçe kongresi yapıldı.

MHP Birecik ilçe başkanı Mehmet Akbaş: öncelikle sayın il başkanım ve merkez ilçe başkanım ve değerli delegasyon, kıymetli misafirler ve ilçemizin değerli basın mensupları, bozkurtlar kongremize toyumuza hoş geldiniz der saygılarımı sunarım. Yenilenen yeni yönetimimizle önümüzdeki yerel seçimlere iddialı olarak hazırlanmaktayız. Hedefine kilitlenmiş bir ekiple çalışacağım için çok mutluyum. Sloganımız her şey Birecik için olacaktır. Birecik imiz her şeyin en iyisine layıktır. Birecik halkının yanımızda olup desteğini bizden esirgemeyeciğine olan inancımız sonsuzdur. kongremize katılıp bizden desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürü borç biliyorum. hedefimiz büyük inancımız sonsuzdur.yolumuzun uzun hedefimizin kutlu olduğunun bilincindeyiz.tüm ülkücüler birlik ve beraberlik içerisinde hedefe yürümekteyiz dedi.

BBP ilçe başkanı Mithat Kan ise  biz BBP si olarak ilçede her zaman MHP yi desteklemişizdir her zaman onların yanında olmuşuzdur .eskiden Anap hükümeti vardı rahmetli Turgut Özal öldü  ondan sonra ne Anap kaldı ne il başkanları ne ilçe başkanları kaldı gercek Türkiye nin sahibi MHP  partisi olduğunu ifade ederek Akparti hükümetin en yakın zamanda  gideceğini ifade etti .kongrenin hayırlı vesile olmasını diliyorum dedi.
MHP Şanlıurfa il başkanı Necdet Çakmaklı ise biz Şanlıurfa  da MHP bayrağını aldığımızdan bu gune kadar bayrağı devr eden ilçe başkanlarını tebrik ederim..    Şanlıurfa  da ilçe kongrelerine başladık yeni yönetim yüzlerle MHP yolu devam edeceğiz.   Bizler milliyetci hareket partisi olarak  dimdik  Şanlıurfa  ayaktayız  Şanlıurfa  ve ilçelerinde seçim varmış gibi  her zaman halkımızın hizmetkarı olmuşuzdur .birecik ilçemize kongrenin hayırlı uğurlu olsun  diliyorum dedi.
Birecik milliyetci hareket partisi olağan kongre si 135 delegenin oy kullanması ile yeniden Mehmet Akbaş güven tazeledi .
İlçe kongresinde başkan değişmedi yönetimin tamamı değişti.
Mhp Birecik başkanı Mehmet Akbaş  yönetim kurulu asil üyeler ise Ömer Güneş ,Salih Tekayak ,Mustafa Tümen ,Fudda Aslan,Salih Başkaban ,Mahmut Arslan ,Tahir Kağan ,Mehmet Gören ,Kemal Karakaş ,Sadin Atabek ,Hüseyin Atmaca ,Fahri Kayar ,Abdullah Uçar ,Mustafa Akbaş yönetim oluştu
Abdullah Yiğit /urfahaber


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık