Ana Sayfa Urfa Haberleri MHP İL BAŞKANI ÖZYAVUZ'DAN RUHA TV'YE ZİYARET

MHP İL BAŞKANI ÖZYAVUZ'DAN RUHA TV'YE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Özyavuz ve MHP Kara köprü ilçe başkanı Mahmut Çiftçi,Ruha TV'yi ziyaret ederek objektif yayın hayatında başarılar dilediler.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2014 Pazar 20:46
MHP İL BAŞKANI ÖZYAVUZ'DAN RUHA TV'YE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Özyavuz ve MHP Kara köprü ilçe başkanı Mahmut Çiftçi,Ruha TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahin Güneş'i ziyaret ederek yayın hayatlarında başarılar dilediler.

 Burada gündeme ilşkin önemli açıklamalarda da bulunan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Özyavuz,Kentin en önemli sorunlarından biri olan enerji kesintisi,Parkomat ve AK Parti'nin yerel ve genel seçimlerde söz verdiği fakat gerçekleştirmediği 4 yılda 400 proje ve 763 proje hakkında konuştu.

  Geçen hafta Kara köprü ilçesinde gerçekleşen kongrede İl çe başkanlığına gelen Mahmut Çiftçi ise Karaköprü ilçesinde mahalle muhtarlarıyla görüşüp sorunlarını dinleyip gereken çalışmayı yürüteceklerini belirtti.

 

YORUMLAR
 • yorum2014-12-08 12:06:45Osman ŞENYAŞAR

  Ortadoğuyü kan gülüne çeviren Arap zihniyeti urfada başarlı olamayacağı gibi urfa halklarını da birbirine düşman edemeyecaktir

 • yorum2014-12-08 12:00:39Osman ŞENYAŞAR

  Halklara eşit mesafede yaklaşmayan ötekileştiren, Pan turkizim sentezı olan faşizan idolojik yapının fikir ve düşüncesine hizmet eden bu partinin (mhp)
  urfa halklarından oy alamadığı gibi gelecektede alamayacaktır.

 • yorum2014-12-07 23:03:15ŞANLIURFALI BOZKURT

  Helal Başkanlara. Aktif çalışmaların devamını dileriz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star