Ana Sayfa Urfa Haberleri MHP İl Başkanlığından Bakan Bağış ve Şahine Tepki

MHP İl Başkanlığından Bakan Bağış ve Şahine Tepki

Ocakoğlu, Egemen Bağış ile Mehmet Ali Şahin şunu unutmasın ki MHP Genel Başkanını tehdit etmeye sizin ne boyunuz, ne kilonuz, ne de çapınız yeter dedi.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2013 Salı 11:17
MHP İl Başkanlığından Bakan Bağış ve Şahine Tepki

MHP Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı İbrahim Ocakoğlu, hafta sonu Şanlıurfa'da MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin akil insanlara yönelik söylemlerini eleştiren Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'e tepki gösterdi. Ocakoğlu, Egemen Bağış ile Mehmet Ali Şahin şunu unutmasın ki MHP Genel Başkanını tehdit etmeye sizin ne boyunuz, ne kilonuz, ne de çapınız yeter dedi.
Şanlıurfa'da hafta sonu yapılan Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı 8'inci Bölge Toplantısına katılan Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, akil insanlara yönelik söylemleri nedeniyle MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi eleştirdi. Aynı toplantıda konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin de Bahçeli'ye, Akil insanların başına bir hal gelirse sorumlusu Devlet Bahçeli'dir diye tepki gösterdi.

Bu açıklamaların ardından MHP Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı İbrahim Ocakoğlu basın toplantısı düzenleyerek Ak Partili Bağış ve Şahin'e tepki gösterdi. Şanlıurfa'da sarf edilen sözlerin Ak Partili isimlerin kente provokasyon yapmaya geldiğinin göstergesi olduğunu ileri süren Ocakoğlu şöyle konuştu. "AK Partili bakan ve genel başkan yardımcısının konuşmalarını ibretle; tüylerimiz diken diken olarak ve şaşkınlıkla izledik. Her kelimelerinde tehdit şantaj ve halkın arasına kin ve nefret sokmak amacıyla özenle şeçtikleri her hallerinden belliydi. Şanlıurfalıları bir birine hedef göstermek için uğraşıp durdular. Bir ara hızlarını alamayıp MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi tehdit etme cüretinde bulundular, çok agresif adeta saldıracak yer aradılar. Çünkü bu iki bakan Cumhuriyet tarihinin en başarısız bakanları sıralamasında en üst sıralarda yerlerini almışlardı ve halka söyleyecek bir şeyleri yoktu. Egemen Bağış ile Mehmet Ali Şahin şunu unutmayın ki; MHP Genel başkanını tehdit etmeye sizin ne boyunuz, ne kilonuz, nede çapınız yeter. Susuyorsak asaletimizdendir yoksa biz Urfalıların en büyük özeliği haddini bilmeyenlere haddini bildiren İbrahim'in delileri olmamızdır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da yeni tehlike: İnternet kafeler

Urfa'da yeni tehlike: İnternet kafeler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık