Ana Sayfa Siyaset MHP Kongresinde Özyavuz Rüzgarı

MHP Kongresinde Özyavuz Rüzgarı

MHP'nin 12 Genel Kongresinde Harra eski Belediye Başkanı İbrahim Özyavuz yeniden MYK üyesi seçildi

Giriş Tarihi: 18 Mart 2018 Pazar 22:03
MHP Kongresinde Özyavuz Rüzgarı

MHP Lideri Devlet Bahçeli yeniden Başkan seçildiği 12.Büyük Kongrede MKYK üyeliğine Harran eski Belediye Başkanı ibrahim Özyavuz tekrar seçildi.

Kongreye MHPŞanlıurfa il Başkanı Mahmut Güneş ve teşkilatların tamamı katıldı.  Kurultayın açılışında konuşan MHP Lideri Devlet  Bahçeli, "Hem MHP hem de partisiyle birlikte sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, küresel kuşatmaya alındı. Bu kuşatmaya tesir düzeyi yüksek ilk vuruş 15 Temmuz'da Türk milleti tarafından gerçekleştirilmiştir. İkinci vuruş 24 Ağustus 2016 Fırat Kalkanı Harekatı, üçüncüsü ise Zeytin Dalı Harekatı'dır. Tehlike geçti mi? Asla. İşbirliği ve uzlaşmaya kulak tıkayamazdık. "ifadelerini kullandı.

İbrahim Özyavuz kongre sonrası yaptığı açıklamada her zaman sahada ve halkla içe olduklarını vurgulayarak, kongrede elde ettikleri başarının altında Urfa halkının MHP'ye olan teveccühünün soncu olduğunu söyledi, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

 

Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
  • yorum2018-03-19 08:39:26misafir

    sayın İbrahim Özyavuz'a tebrikler ve selamlar

  • yorum2018-03-19 02:10:27Musa CAN

    Devletin zor döneminde Devletin ve Milletin tarafında yer alan başta Ibrahım OZYAVUZ olmak üzere tüm milli siyasetçilere şükranlarımızı sunuyoruz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz YSK başkanından seçim takvimi açıklaması!

YSK başkanından seçim takvimi açıklaması!

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık