Ana Sayfa Siyaset MHP Şanlıurfa Adaylarını Tanıttı

MHP Şanlıurfa Adaylarını Tanıttı

Şanlıurfa Milliyetçi Hareket Partisi düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Giriş Tarihi: 26 Nisan 2011 Salı 10:01
MHP Şanlıurfa Adaylarını Tanıttı
24. Dönem milletvekili seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket partisi düzenlediği toplantıyla milletvekili adaylarını tanıttı. Tanıtıma MHP' nin tüm adayları katılırken adaylar kendilerini tanıttıktan sonra küçük bir konuşma da yaptılar.


MHP İKTİDARI BÜTÜN SIKINTILARI BİTİRECEK
MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi Muzaffer Çakmaklı yaptığı açıklamada ' mevcut milletvekili adaylarının Şanlıurfa ve MHP' ye hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şunu belirtmek isterim ki Türkiye bütün bu sorunlarından Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarı ile kurtulacaktır. Bizlerde birer Şanlıurfalı olarak üzerimize düşen görevi yapmak için burada bulunmakta ve görevimizi bu doğrultuda yapmaktayız.


MHP DEVLETLE YARIŞIYOR


Bildiğiniz üzere 12 Haziran seçimleri öncesi AK parti futbolcu transfer eder gibi Bursa' da hakkında şaibeler dolaşan bir bakan transfer etmiştir. Sanki Urfa da hiç bakan olacak potansiyelde insan yokmuş gibi dışardan bakan getirilmiştir. Hepimiz biliyoruz ki iktidar Urfa' ya hiçbir şey yapmamıştır geçen gün katıldıkları bir TV programında iki okul açılışından başka bir şeyden bahsedememişlerdir. Seçimler öncesi bakan Şanlıurfa’ya gelip devletin organlarıyla hareket etmekte ve MHP de iktidarın yanında devletle de yarışmaktadır. Aday olmadan önce Urfa ya gelmiş olsa bakan sıfatıyla çalışma yapsa bu durumu anlardık ancak şimdi bilindiği gibi bir milletvekili adayıdır' diyerek Bakan Çelik 'in yaptığı çalışmaların sadece seçim propagandasından ibaret olduğunu belirtti.

GAPHA


Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İYİ Parti'nin TBMM de yerleri hazırlandı

İYİ Parti'nin TBMM de yerleri hazırlandı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık