Ana Sayfa Urfa Haberleri MHP'de Taban Çalışmaları

MHP'de Taban Çalışmaları

MHP Şanlıurfa milletvekilleri aday adayları il ve ilçe yönetimleri Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi yaslıca beldesinde yapılan tabanda birlik toplantısında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2011 Salı 11:56
MHP'de Taban Çalışmaları
Birecik ülkü ocaklar başkanı Mehmet Kara tarafından başlatılan tabanda birlik çalışmaların ilk ayağı Birecik’te ikinci ayağı Halfeti, üçüncü ayağı ise Bozova’nın Yaslıca beldesinde yapıldı.

Yaslıca beldesinde yapılan tabanda birlik ve Tanışma toplantısına MHP üye ve yönetimde görevli 400 kişiye yakın partili ve parti üyesi katıldı. Toplantıya Şanlıurfa il başkanı Necdet Çakmaklı, MHP Şanlıurfa milletvekili aday adayları Mehmet Kartal, Ömer Özyavuz, Aziz Aslan, Ülkü Cengiz, Birecik ülkü ocaklar başkanı Mehmet Kara, çok sayıda partili yönetici ve üyeleri katıldı. Yapılan toplantıda MHP Şanlıurfa milletvekili aday adayları kendilerini tek tek pati üyelerine tanıttılar. Tanıtım toplantısında konuşan MHP Şanlıurfa milletvekili aday adayı Mehmet Kartal: sözlerine şöyle başladı. 24 dönem milletvekilliği seçiminde Urfa bölgesinin çalışma şekli ve önerileri hakkında ön bilgi toplantısıdır. Tabanda birlik toplantısına Bozova ilçesi Yaslıca beldesinde katıldık. Şanlıurfa il yönetim kurul üyeleri Bozova, ilçe başkanı, Yaslıca belde başkanı, Birecik ilçe başkanı, Birecik ülkü ocaklar başkanı, Halfeti ilçe başkanı, Akçakale ikinci başkanı, Harran ilçe başkanı, Şanlıurfa ülkü ocaklar yönetim kurulu, milletvekili aday adayları ile gerek tanışma aday adaylarla, tabanda birlik eski ülkücü yeni ülkücü ibaresi kullanılmayacağı kararı alındı. Bu tür toplantılarımız 12 Haziranda yapılacak olan genel seçimlere kadar devam edecektir dedi. Önümüzdeki toplantı Şanlıurfa merkez ve Haranda yapılacağı belirtildi. Toplantıya katılan MHP Şanlıurfa milletvekili adayları ve partililer bu gibi toplantıya öncü olan Birecik ülkü ocaklar başkanı Mehmet Kara ve Yaslıca MHP belde yöneticilerine yapılan toplantıda misafirlere gösterilen ilgi alakadan dolayı tek tek teşekkürlerini ilettiler. 

GAPHA
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık