Ana Sayfa Urfa Haberleri MHP'li Vural Fakıbaba Şimdi Hangi Vagona Bindi

MHP'li Vural Fakıbaba Şimdi Hangi Vagona Bindi

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, AK Parti'ye yeniden katılan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın daha önce söylediği 'Yedi vagonlu trenden indim, halkın trenine bindim' sözlerini hatırlatarak, "Şimdi hangi vagona bindin?

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2013 Çarşamba 17:52
MHP'li Vural  Fakıbaba Şimdi Hangi Vagona Bindi

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, AK Parti'ye yeniden katılan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın daha önce söylediği 'Yedi vagonlu trenden indim, halkın trenine bindim' sözlerini hatırlatarak, "Şimdi hangi vagona bindin? Bu zihniyetin artık Şanlıurfalılara verecek bir şeyi var mı? Şimdi Şanlıurfalılara düşen görev bunlara bir demokrasi dersi daha vermektir" dedi.

Vural, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın rozet takmasıyla yeniden AK Parti'ye katılmasını eleştirdi.Başbakan Erdoğan'ın daha önce Fakıbaba'ya 'Bu trenden inen bir daha binemez', Fakıbaba'nın da 'Beni yedi vagonlu trenden indirdiler ama Allah'a şükür ki şimdi halk trenine bindim' dediği görüntüleri izletti. Vural, "Şimdi hangi vagona bindin? Bu zihniyetin artık Şanlıurfalılara verecek bir şeyi var mı? Başbakan 'ceketimizi atsak kazanırız' demişti. Şimdi Şanlıurfalılara düşen görev bunlara bir demokrasi dersi daha vermektir. Vagon siyasetine bir demokrasi dersi daha vermenin vakti gelmiştir. Anlaşılan o ki, bu zihniyet hem koltuğa talip hem de al gülüm ver gülüm diyen bu zihniyet ders almış değil. Şimdi hem halkın treninden inip yedi vagonlu trene binen bu zihniyete hem de AKP'ye darbeyi vurmanın vakti gelmiştir. Bir taşla iki kuş vuracak Şanlıurfalılar inşallah. Şanlıurfalılar da bu iki zihniyete herhalde yerel seçimde tavrını koyacaktır" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık