Ana Sayfa Urfa Haberleri MHP'nin Şanlıurfa ve Tüm Türkiye Adayları Açıklandı.

MHP'nin Şanlıurfa ve Tüm Türkiye Adayları Açıklandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'nden Şanlıurfa Milletvekili Adayları Listesi Açıklandı. MHP Şanlıurfa'da 5 Aday İle Seçimlere Katılacak.

Giriş Tarihi: 11 Nisan 2011 Pazartesi 22:10
MHP'nin Şanlıurfa ve Tüm Türkiye Adayları Açıklandı.

ŞANLIURFA
1. Muzaffer Çakmaklı
2. Mahmut Özyavuz
3. Mahmut Gülen
4. Mehmet Yüzücü
5. M. Sait Savaş
6. (Aday Bildirilmedi)
7. (Aday Bildirilmedi)
8. (Aday Bildirilmedi)
9. (Aday Bildirilmedi)
10. (Aday Bildirilmedi)
11. (Aday Bildirilmedi)



İŞTE MHP'nin TÜM ADAYLARI LİSTESİ

ADANA
1. Necdet Özkaya

2. Fatih Mehmet Zorba
3. Ali Halaman
4. Recai Yıldırım
5. Mehmet Metanet Çulhaoğlu
6. Adnan Fatin Özdemir
7. Salih Gökçe
8. Bülent Bülbül
9. Mehmet Ali Ün
10.Necmettin Karakuş
11.Nuriye Tanrıkulu
12.Emrah Tülü
13.Muharrem Karlı
14.Yusuf Özyörük

ADIYAMAN
1. Hasari Güler
2. Hamdi Doğan
3. Şükrü Doğan
4. Zülfikar Işık
5. Hamdi Söylemez

AFYON
1. Abdülkadir Akçan
2. Mehmet Telek
3. Kemalettin Yılmaz
4. Aziz Aslan
5. Erdal Sayar
6. Ahmet Özer
7. Müjdat Kayayer

AĞRI
1. Nidayi Seven
2. Niyazi Cengizoğlu
3. Metin Engin
4. Hüseyin Dursun
5. Nizamettin Güzel

AMASYA
1. Adnan Uçaş
2. Halil Şenbaş
3. Bülent Aral

ANKARA 1. BÖLGE
1. Koray Aydın
2. Bekir Aksoy
3. Kemal Çevik
4. Ercan Koç
5. Sedat Çevik
6. Abdurrahman Küçük
7. Ali Işıklar
8. Ali İnce
9. Üçler Uğurlu
10.Rüstem Aksoy
11.Atilla Bedri Demir
12.Şemsi Erdem
13.Mazhar Büyükcivelek
14.Ali Özcan
15.Nuran Özdemir

ANKARA 2. BÖLGE
1. Şefkat Çetin
2. Deniz Bölükbaşı
3. Cihan Paçacı
4. Yaşar Yıldırım
5. Mehmet Arslan
6. Kadir Arıcı
7. Şenol Yeşil
8. Hediye Akdere
9. Muharrem Beşir
10.Ramazan Kılıç
11.Aziz Kamil Yılmaz
12.Veli Metin
13.Mehmet Atabey
14.İbrahim İlkyaz

ANTALYA
1. Tunca Toskay
2. Necmettin Gökkaya
3. Ali Baki Sarıca
4. Hüseyin Yıldız
5. Selçuk Senirli
6. Hasan Moğol
7. Emine Kaçar
8. Ahmet Kamil Atalay
9. Baki Küçükokudan
10.Yaşar Körk
11.Ali İhsan Işıldar
12.Nuri Sezen
13.Ali Okur

ARTVİN
1. Gürsel Özkan
2. Zafer Aydemir

AYDIN
1. Ali Uzunırmak
2. Ertuğrul Kumcuoğlu
3. Uğur Türkmen
4. Recep Taner
5. Ali Barut
6. Bekir Ongun
7. Tahsin Serttaş
8. Muhammet Oğuz

BALIKESİR
1. Murat Şefkatli
2. Ahmet Duran Bulut
3. Şıtkı Şeremetli
4. Ahmet Kamil Gönenli
5. Mehmet Ağar
6. Hüseyin Kalkan
7. Şaban Çiçek
8. Kamil Ürer

BİLECİK
1. Hayati Çetin
2. Hüseyin Arabacı

BİNGÖL
1. Saim Tekin
2. Mehmet Çelik
3. Şevket Övün

BİTLİS
1. İbrahim Halil Oral
2. (Aday bildirilmedi)
3. Tilo Uçak
4. (Aday bildirilmedi)

BOLU
1. Şükrü Gülez
2. Mehmet Yılmaz
3. Rühi Aktaş

BURDUR
1. Mehmet Yılmaz Arıyörük
2. Nazif Aktürk
3. Hikmet Ökte

BURSA
1. Emin Çarıkçı
2. İsmet Büyük Ataman
3. Metin Deniz Savaş
4. Necati Özensoy
5. Burdan Orhan
6. Orhan Şen
7. Hüsamettin Olgun
8. Mehmet Bodur
9. Gürsoy Alagöz
10.Mustafa Barutçuoğlu
11.Mehmet Ali Adak
12.Erol Sönmez
13.Osman Çevik
14.Süleyman Ünsal
15.Ramazan Cinci
16.Fatih Mehmet Şahin

ÇANAKKALE
1. Recep Cahit Özer
2. Ali Tülümen
3. Yusuf Özkan
4. Reşat Duran

ÇANKIRI
1. Ahmet Bukan
2. Hakkı Duran
3. Muharrem Kıcıman

ÇORUM
1. Ahmet Aksoy
2. Vahit Kayrıcı
3. Muhittin Çolak
4. Selim Bilge
5. Alaittin Akel

DENİZLİ
1. Ali Keskin
2. Alp Arslan
3. Hasan Erdoğan
4. Salih Erbeyin
5. Atilla Durum
6. Rifat Kabukcu
7. Kadir Kurucu

DİYARBAKIR
1. Hidayet Altunakar
2. Şemsettin Kılıçdoğan
3. Mehmet Bakır Budak
4. Mustafa Kader Altan
5. Serdal Ergün
6. Bedrettin Demir
7. Mehmet Cavit Karatay
8. Abdullah Arzakçı
9. (Aday bildirilmedi)
10.(Aday bildirilmedi)

EDİRNE
1. Ali Özer
2. Cemalettin Uslu
3. Ali Ceylan
4. Gürsel Şimşek

ELAZIĞ
1. Mustafa Gül
2. Mehmet Çevik
3. Şükrü Atilla Ertürk
4. Alparslan Kaya
5. Serdar Keskin

ERZİNCAN
1. Mihrali Aksu
2. Kerim Bitlislioğlu
3. Hamit Sekman

ERZURUM
1. İsmail Köse
2. Ömer Haluk Pirimoğlu
3. Cezmi Polat
4. Yılma Durak
5. Mücahit Himoğlu
6. Nurettin Taşçı
7. Ömer Özden

ESKİŞEHİR
1. Namık Kemal Zeybek
2. Hüseyin Seçgil
3. Beytullah Asil
4. Ahmet Vural
5. Muhammet Tevetoğlu
6. Nihal Uslukol Karaoğlu

GAZİANTEP
1. Şevket Bülent Yahnici
2. Numan Durak Aksoy
3. Ali Özdemir
4. Cuma Kaymakçı
5. Mehmet Hanifi Tiryaki
6. Nevin Eryiğit
7. Mehmet Ay
8. Latif Kaplan
9. Mehmet Emin Bağcı
10.M. İbrahim Halil Özsaygılı

GİRESUN
1. İsmail Bozalioğlu
2. Hüseyin Çalık
3. Hicabi Cındık
4. İhsan Doğan
5. Mustafa Yaman

GÜMÜŞHANE
1. Bedri Yaşar
2. İskender Engin Tokdemir

HAKKARİ
1. Sabri Gündoğan
2. Hüsnü Durum
3. Mehmet Ali Mendanoğlu

HATAY
1. Süleyman Turan Çirkin
2. Hacı Bayram Türkoğlu
3. Mehmet Şandır
4. Mehmet Necmettin Ahrazoğlu
5. Nurettin Can
6. Mehmet Biçer
7. Mehmet Nuri Tarhan
8. İlker Sökmen
9. Turgut Neşeli
10.Ahmet Yanar

ISPARTA
1. Rasih Demirci
2. Erhan Kubilay
3. Cemalettin Bedii Cevher
4. Mehmet Erdoğan Cabıoğlu
5. Mustafa Zorlu

MERSİN
1. Behiç Çelik
2. Hidayet Kılıç
3. Akif Akkuş
4. Hamit Tuna
5. Ali Berat Alptekin
6. Erdal Yıldızlı
7. Şuayip Bozfakıoğlu
8. Mehmet Akif Uysal
9. Yalçın Kaya
10.Duran Kaya
11.Kerim Tufan
12.Mahmut Tat

İSTANBUL 1. BÖLGE
1. Mithat Melen
2. Ahmet Vefik Alp
3. Mustafa Verkaya
4. Bozkurt Yaşar Öztürk
5. Namık Kemal Kurt
6. Mehmet Bülent Karataş
7. Mustafa Can
8. İdris Kurtuluş
9. Fuat Çakıroğlu
10.Ali Sukas
11.Mehmet Nuri Kuriş
12.Mehmet Öncü
13.Nadir Altındal
14.İbrahim Uçar
15.Sema Kılıç
16.Abdulhalim Şahinoğlu
17.Erol Altaca
18.Muzaffer Yıldız
19.Firdes Yüksel
20.İsa Bora
21.Cengiz Gökçe
22.Fikret Aydın
23.Hasan Şükrü Perek
24.Pınar Ergenekon

İSTANBUL 2. BÖLGE
1. Murat Sökmenoğlu
2. Ümit Şafak
3. Ahmet Çolak
4. Nazif Okumuş
5. Onurhan Homriş
6. İlyas Kumbasar
7. Vahdettin Özcan
8. Hasan Hüseyin Ceylan
9. Mehmet Alp
10.Erdinç Balcı
11.Ali Çanak
12.Sabri Sümer
13.Arif Köroğlu
14.Mehmet Hadi Özerdem
15.Cihangir Fadıl Ünal
16.Turgut Albaş
17.Hasan Algaç
18.Hasan Küçük
19.Nihat Ercan
20.Ertuğrul Erden
21.Dursun Abanik

İSTANBUL 3. BÖLGE
1. Esat Öz
2. Mehmet Pak
3. Ercüment Konukman
4. Mehmet Gül
5. Nursafa Pandar
6. Avni Karamustafa
7. Erdoğan Aslıyüce
8. Fahrettin Taşkın
9. Selami Kuran
10.Fazıl Özen
11.Habib Sadık Kızılöz
12.Hasan Oktay
13.İhsan Karagöz
14.Mehmet Yetiş
15.Kamil Elverdi
16.Nihat Kaya
17.Mahmut Kıyak
18.Mustafa Günaydın
19.Talip Ünvermiş
20.Mustafa Sucuoğlu
21.Nurettin Satkın
22.Selma Gönüllü
23.Sevim Karataş
24.Turan Pınar
25.Zeki Aydın

İZMİR 1. BÖLGE
1. Oktay Vural
2. Emin Haluk Ayhan
3. Suat Başaran
4. Hasan Ali Türkaslan
5. Mehmet Gülgör
6. Gani Engin Ulusoy
7. Bilgi Küçükören
8. (Aday bildirilmedi)
9. (Aday bildirilmedi)
10. (Aday bildirilmedi)
11. (Aday bildirilmedi)
12. (Aday bildirilmedi)

İZMİR 2. BÖLGE
1. Ahmet Kenan Tanrıkulu
2. Semih Uşaklıoğlu
3. Mehmet Bayındır
4. İlhan Cemal Köymen
5. Yusuf Kırkpınar
6. Metin Yenice
7. Mehmet Yiğit Yıldırım
8. Sündüz Uzun
9. Emine Ateş
10. Hande Topbulut
11. (Aday bildirilmedi)
12. (Aday bildirilmedi)

KARS
1. Aslan Aydar
2. Oktay Yavlal
3. Ömer Akbaba

KASTAMONU
1. Mahmut Ziya Yılmazbilen
2. Mehmet Serdaroğlu
3. İlhan Engin
4. Fikri Yazan

KAYSERİ
1. Sabahattin Çakmakoğlu
2. Kadir Gökdemir
3. Ahmet Sarı
4. Hamdi Baktır
5. Mazhar Gündoğ
6. Veli Kılıç
7. Hasan Basri Üstünbaş
8. Mustafa Canbolat

KIRKLARELİ
1. Şeref Barut
2. Sabri Akyüz
3. (Aday bildirilmedi)

KIRŞEHİR
1. Ramazan Mirzaoğlu
2. Metin Çobanoğlu
3. Mustafa Haykır

KOCAELİ
1. Meral Akşener
2. Cumali Durmuş
3. Kemal Köse
4. İbrahim Hakkı Alptürk
5. Şambaz Yıldız
6. Nurdoğan Kaçar
7. Abdurrahman Dede
8. İsmail Kurt
9. Erkan Büyüksökmen

KONYA
1. Ömer İzgi
2. Faruk Bal
3. Hasan Kaya
4. Halil Harman
5. Recep Konuk
6. Hüseyin Oprukçu
7. Ali Gebeş
8. Hayrani Altıntaş
9. Adnan Kurban
10. Ramazan Diler Hodaloğulları
11. Ahmet Bülbül
12. Abdullah Topaç
13. Mustafa Nurettin Özerdem
14. Habip Yalçın
15. Ali Patlak
16. Halil Özer

KÜTAHYA
1. Nurullah Bülbül
2. Seydi Karakuş
3. Nihat Kula
4. Yusuf Okumuş
5. Osman Barut
6. Mehmet Armut

MALATYA
1. Ali Helvacı
2. İzzet Sarıbaş
3. Ali Eroğlu
4. Arif Yıldız
5. Yaşar Bozkurt
6. Namık Hakan Durhan
7. Kemal Deniz

MANİSA
1. Mustafa Enöz
2. İhsan Temel
3. Ali Serdengeçti
4. Faruk Gülpınar
5. Hüseyin Akgül
6. İsmail Çetin
7. Mahir Köseler
8. İdris Bayram
9. Gökhan Karaçoban
10.Ali Gürsel

KAHRAMANMARAŞ
1. Mehmet Akif Paksoy
2. Arif Zeki Akat
3. Ali Doğan
4. Nevzat Taner
5. Şule Arıkan
6. Vahtet Sayın
7. Fikret Soyer
8. Fahrettin Oğuz Tor

MARDİN
1. Abdülaziz Bilgiç
2. Nihat Özkan
3. Orhan Yıldız
4. Mehmet Şerif Temelli
5. Ahmet Niyazi Özbek
6. Adnan Sülkü

MUĞLA
1. Cengiz Çay
2. Metin Ergün
3. Hacı Çelik
4. Bestami Şinik
5. Hasan Gezgin
6. Arif Bozkurt

MUŞ
1. Ensar Kılıç
2. Celal Karadağ
3. Erdal Özdemir
4. Ümit Ülker

NEVŞEHİR
1. Bülent Didinmez
2. Sahir Solmaz
3. Mükremin Taşkın

NİĞDE
1. Refik Koşmaz
2. Güngör Karapınar
3. Yunus Çelikbaş

ORDU
1. Yener Yıldırım
2. Cemal Enginyurt
3. Osman Kaygı
4. Servet Şahin
5. Arif Yörük
6. Fahri Çelik
7. Ekrem Şentürk

RİZE
1. Haydar Sadıkoğlu
2. Yunus Baha Arıcı
3. Turan Aslan Mercan

SAKARYA
1. Osman Fevzi Zihnioğlu
2. Münir Kutluata
3. Cengiz Albayrak
4. Hüsamettin Atasever
5. Süheyla Gönültaş
6. Metin Yuvacı

SAMSUN
1. Osman Çakır
2. Kemal Bostancı
3. Mustafa Yumurtacı
4. Erdem Şenocak
5. Osman Teber
6. Kurtman Ersanlı
7. Muhterem Kaya
8. Hüseyin Başgöl
9. Fahri Danış

SİİRT

1. Kasım Keramullah Ceylan
2. Hayrettin Akgün
3. Hilmi Medeni Özcan

SİNOP
1. Emin Kuru
2. Saim Kılıç
3. Hasan Aslan

SİVAS
1. Hüsnü Yusuf Gökalp
2. Ferhat Doğan
3. Adil Coşkun
4. Kadir Eğri
5. Köksal Koçer
6. Kemal Arslan

TEKİRDAĞ
1. Mehmet Ordueri
2. Bülent Belen
3. Ertuğrul Demirtaş
4. Mustafa Yüce
5. Mustafa Yıldırım

TOKAT
1. Reşat Doğru
2. Üzeyir Termeli
3. Lütfü Ceylan
4. Mümtaz Turgut Topbaş
5. Kadir Öğütçü
6. Zeki Kurt
7. Mehmet Bildiş

TRABZON
1. Orhan Bıçakcıoğlu
2. Ahmet Azmi Yetim
3. İbrahim Çakır
4. Zekeriya Vardaloğlu
5. Hasan Suiçmez
6. Hikmet Yılmaz
7. Osman Akbulut
8. Arslan Bulut

TUNCELİ
1. İhsan Şahin
2. Hıdır Budak

ŞANLIURFA
1. Muzaffer Çakmaklı
2. Mahmut Özyavuz
3. Mahmut Gülen
4. Mehmet Yüzücü
5. M. Sait Savaş
6. (Aday Bildirilmedi)
7. (Aday Bildirilmedi)
8. (Aday Bildirilmedi)
9. (Aday Bildirilmedi)
10. (Aday Bildirilmedi)
11. (Aday Bildirilmedi)

UŞAK
1. Armağan Yılmaz
2. Şuayip Başyiğit
3. Baki Kantar

VAN
1. Mustafa Orhan Türkoğlu
2. Gültekin Çavuşoğlu
3. Ayhan Çevik
4. Mustafa Tokat
5. Haspolat Umurtağ
6. Orhan Bitik
7. Nedim Kaplanoğlu

YOZGAT
1. Altay Tokat
2. Şuayip Üşenmez
3. Adnan Serbest
4. Mustafa İlbaş
5. Mesut Türker
6. Bahri Zorlu

ZONGULDAK
1. İsmail Hakkı Cerrahoğlu
2. Muzaffer Kalaycıoğlu
3. Fadile Uyan
4. Nihal Albuz
5. Recep Karakoca

AKSARAY
1. Davut Menki
2. Faruk Keskinkılıç
3. Bayram Çamkerten
4. Kürşat Eser

BAYBURT
1. Şaban Kardeş
2. İsmail Ekincioğlu

KARAMAN
1. Hasan Çalış
2. Ahmet Alparslan
3. Seyit Osman Sevimli

KIRIKKALE
1. Osman Durmuş
2. İhsan Kayalak
3. Yılmaz Şenyüz
4. Erol Çakır

BATMAN
1. Murat Okay
2. Fudayıl Yüksel
3. İsmet Doğu
4. Bayram Sönmez

ŞIRNAK
1. Hakim Zeyrek
2. Abdurrahman Çiftçi
3. Adil Gökçe

BARTIN
1. Cemal Akın
2. Gültekin Recepoğlu

ARDAHAN
1. Bülent Ulutaş
2. Özcan Coşkun

IĞDIR
1. Abbas Bozyel
2. Rahim Azeroğlu

YALOVA
1. Yaşar Okuyan
2. Namık Öz

KARABÜK
1. İlhami Yılmaz
2. Yaşar Kılıç
3. Kemal Cebecik

KİLİS
1. Mehmet Nacar
2. Habib Ekrem Bazoğlu

OSMANİYE
1. Devlet Bahçeli
2. Abdullah Ziyan
3. Mehmet Bayrak
4. Mehmet Özkan

DÜZCE
1. Cemalettin Yıldız
2. Osman Bozkan
3. Aydın Koç

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star