Ana Sayfa Güncel Milletvekili Abdülkerim GÖK ve Ak Parti Yönetiminden Buğday Pazarına Ziyaret

Milletvekili Abdülkerim GÖK ve Ak Parti Yönetiminden Buğday Pazarına Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök ve AK Parti İl Başkan Yardımcıları Mehmet Karadağ, Mehmet Büyükfırat, İl Yönetiminden Cemil Çadak ve Gençlik Kollarından Yusuf Çadırcıdan oluşan heyet, 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimlerinden sonra teşekkür ziyaretleri çerçevesinde İmam Keskin Buğday Pazarı esnafını ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2011 Pazartesi 08:54
Milletvekili Abdülkerim GÖK ve Ak Parti Yönetiminden Buğday Pazarına Ziyaret
İlk önce İmam Keskin Buğday Pazarı Esnaf Derneğine giden AK Parti heyetini Başkan vekili Sait Aktaş karşıladı.

Daha sonra esnafı ziyarete eden Abdülkerim Gök ile AK Parti yöneticileri, sorunları dinleyip sohbet ettiler.

Önceki gün yaz yağmurundan dolayı etkilenen İmam Keskin Buğday Pazarı esnafının zararının tespit edilmesi için hasar tespit komisyonu sorumlusu Vali Yardımcısını arayarak sürecin başlamasını sağladı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök; “Seçimin ardından Ankara’ya gidip gelmemek olmaz. Biz Şanlıurfa’ya her zaman gelip halkın içinde olacağız. Siyaset anlayışımız bu. Şimdi İmam Keskin Buğday Pazarı esnafını ziyaret ettik. Tabii yağan yağmurdan dolayı zarar gören esnafımız var. İlgili yerlere bilgi verdik. Çalışmalar başlayacak, esnafımızın mağdur olamaması lazım. Hükümet olarak oluşturduğumuz fonlarla esnaf, çiftçilerimiz ve halkımızın doğal afetlerdeki zararlarını karşılıyoruz. Ayrıca burada alt yapı sorunu var. Onunla da ilgili olarak Belediyeyi bilgilendirdik. İnşallah kısa sürede sorunlar haledilir” dedi.

 

İmam Keskin Buğday Pazarı Esnaf Derneği Başkan vekili Sait Aktaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “AK Partililere teşekkür ediyoruz. Bizi ziyaret ederek teşekkür ettiler. Yağan yağmurdan dolayı esnafımız zarar görmüştü. İnşallah o da telafi edilir. Abdülkerim Gök ve arkadaşlarına bizi ziyaret ettikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star