Ana Sayfa Urfa Haberleri Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin'e Veda Yemeği

Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin'e Veda Yemeği

İl Milli Eğitim Müdürleri Kararnamesiyle Şanlıurfa'dan Milli Eğitim Bakanlığı İl Müdürlüğü'ne atanan Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin için veda yemeği düzenlendi.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2012 Perşembe 05:58
Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin'e Veda Yemeği
İl Milli Eğitim Müdürleri Kararnamesiyle Şanlıurfa'dan Milli Eğitim Bakanlığı İl Müdürlüğü'ne atanan Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin için veda yemeği düzenlendi.

Hilton Otel'de düzenlenen veda yemeğine Vali Celalettin Güvenç, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, İl Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik, ilçe Kaymakamları, ilçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürlerinin yanı sıra Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı. Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin veda yemeğinde yaptığı konuşmada, 4.5

yıllık görev süresi boyunca güzel işler yaptıklarını,

Şanlıurfa'yı eğitimde marka haline getirdiklerini söyledi. Şahin, "Göreve geldiğimde Şanlıurfa'nın toplam 6 bin 44 dersliği vardı. Bugün bu rakam 11 bin 500 oldu. Bu küçümsenecek bir rakam değil. Öyle günler oldu ki eve uğramadan tekrar mesai' e geldiğimiz günleri biliyorum. Gece, gündüz demedik köy, köy mezra, mezra, ilçe, ilçe gezdik. Hep aklımızda yatırım yapma vardı.

Biz bu yatığımız yatırımları kamuoyuna iyi taşımadık. O da bizim eksikliğimiz oldu. Bugün itibariyleŞanlıurfa'nın her noktasında

bir inşaatımız var" dedi.

Şahin, Eğitime yapılan yatırımın sonuçlarını uzun yıllar sonra alınacağı söyledi. Şahin, desteklerinden dolayı çalışma arkadaşlarına da teşekkür etti. Vali Celalettin Güvenç ise yaptığı konuşmada memur olanların memleketin her köşesinde görev yapmaya hazır olduklarını belirtti. Görev yapılan süre içerisinde kamuya hizmet açısından ve vicdan açısından sorumluluklar taşındığına değinen Vali Celalettin Güvenç, milli eğitim camiasında görev yapmanın çok daha büyük sorumluluklar yüklediğini söyledi. Emanet

edilen çocukların ve gençlerin yetiştirilmesinde milli eğitim camiasında baş sorumluların idareciler olduğunu kaydeden Vali Güvenç, Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin'e şimdiye kadar yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek plaket verdi. Milli Eğitim Müdürü Vekili Sadullah Gencer ise kendilerine birçok konuda yol gösteren Şahin'e yeni görevinde başarılar diledi.

Yemekte, Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları adına Milli Eğitim Müdür Vekili Sadullah Gencer Şanlıurfa'nın Eğitimine vermiş olduğu katkılardan dolayı Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin'e bir plaket verdi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık