Ana Sayfa Urfa Haberleri Milli Eğitim Müdürü İlci Göreve Başladı

Milli Eğitim Müdürü İlci Göreve Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı'na atanan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, görevini Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Personel Daire Başkanı Metin İlci'ye devretti.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2012 Pazartesi 12:04
Milli Eğitim Müdürü İlci Göreve Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı kararıyla Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı'na atanan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, görevini Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Personel Daire Başkanı Metin İlci'ye devretti.

Milli Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleşen devir teslim törenine yeni göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ile ataması Ankara'da başka bir göreve yapılan Ahmet Pala katıldı. Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, Şanlıurfa'da bulunduğu süre içerisinde eğitim ve öğretimde kentin daha iyi noktaya gelmesi için çalıştığını ifade etti ve göreve yeni başlayan İlci'ye başarılar diledi. Şanlıurfa'nın yeni Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise kentte yapacak çok iş olduğunu ifade etti ve eğitim öğretim kalitesinin artırılması için tüm kurumlarla birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarının mesajını verdi.

Konuşmaların ardından yeni göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı'na atanan Ahmet Pala'ya plaket vererek başarılar diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da güvercin sevgisi mesleğe dönüştü

Urfa'da güvercin sevgisi mesleğe dönüştü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık