Ana Sayfa Spor Milli Takıma Urfa'lı Sporcu

Milli Takıma Urfa'lı Sporcu

Şanlıurfa’da bugüne kadar atletizm alanında yapılan çalışmalar meyvesini verdi ve Şanlıurfa adına Milli Takım’a bir atletimiz adını yapılan seçmelerle yazdırdı.

Giriş Tarihi: 9 Şubat 2013 Cumartesi 15:18
Milli Takıma Urfa'lı Sporcu

02-03.Şubat 2013 tarihinde İstanbul ilinde yapılan Salon Türkiye Atletizm Şampiyonasında ilimizi temsil eden Narin Sağlam 1500 m Büyük bayanlarda 4.33 lük derecesiyle Türkiye Şampiyonu oldu.

Narin Sağlam, Şanlıurfa Adının Milli Takımda Duyulmasını sağlayacak. Aynı şampiyonada bir başka Şanlıurfa’lı Atletimiz ise 400 m mücadele de Nasır Gökçeler 50.90.lık derecesiyle Türkiye 5.si oldu. Narin Sağlam 23 Şubatta İstanbul’da yapılacak Balkan Salon Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmek üzere Milli takıma alınmış böylece Büyükler kategorisinde Şanlıurfa ilk kez milli takımda temsil edilecektir. Bu başarıdan dolayı Şanlıurfa Atletizm il temsilcisi Av. Salih YILDIZ yaptığı yazılı açıklamada “Şanlıurfa ve Atletizm adına çok mutlu olduk bu bizim başarımızın ve çabalarımızın bir göstergesidir umuyoruz ki bundan sonra Şanlıurfa ilimizden millitakıma birçok Atletler göndeririz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star