Ana Sayfa Kültür/Sanat MİNİK ELLERİN ÇİĞKÖFTESİ, İLGİ ODAĞI OLDU

MİNİK ELLERİN ÇİĞKÖFTESİ, İLGİ ODAĞI OLDU

Şanlıurfa'da yaşları 3 ila 6 arasında değişen çocuklar, parkta çiğköfte yoğurdu. Çocukların çiğköfte yoğurması büyüklerin ilgisini çekti.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2012 Pazar 06:58
MİNİK ELLERİN ÇİĞKÖFTESİ, İLGİ ODAĞI OLDU
Şanlıurfa'da Kent Konseyi Başkanı ve aynı zaman da Köşe Yazarı olan Yusuf Sabri Dişli'nin objektifiğine takılan görüntüler, hem izleyenleri hem de sosyal paylaşım sitelerinde ilgi odağı oldu.

Şanlıurfa'da yaşları 3 ila 6 arasında değişen 5 çocuğun,  Yusuf Sabri Dişli'nin evine yakın parkta oturmuş, büyükler gibi çiğköfte yoğurması ilgi odağı oldu.  Yusuf Sabri Dişli'nin fotoğraflarını onlara sezinlemeden çekip, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta paylaşması tıklanma rekoru kırdı.

Minik elleri ile büyük bir ciddiyet ve sabır içinde çiğköfte yoğuran çocukların bu hali büyükleri izlerken hem duygulandırdı, hem de kahkahalar atmasına neden oldu.

Çocukların fotoğrafını çeken  Yusuf Sabri Dişli fotoğrafla ilgili olarak sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında "Şu anda evimizin önündeki çocuk parkında, bebekler minicik elleriyle (çeçileriyle) Köfte yoğuruyorlar. Minicik elleriyle köfte yağuruyorlar,unutlumayan piknik anısı bu değil mi? Çeçilerin isotla tanıştığı ilk günler unutulur mu?" dedi.Urfa Haber 
Fotoğraf: Yusuf sabri Dişli
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık